Wpis z mikrobloga

Pierwsze wrażenia z DS3 Crossback i jego cena - klik

bardzo elegancki samochód, na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na fotkach,
wyjątkowo starannie wykończone wnętrze, inne niż w innych samochodach,
wysoka jakość materiałów wewnątrz,
automatyczne klamki robią spore wrażenie przy pierwszym kontakcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z minusów - nisko położony przycisk otwierania bagażnika!

jazdy wkrótce ...

#ds3 #dsautomobiles #samochody #motoryzacja #francuskie
francuskie - Pierwsze wrażenia z DS3 Crossback i jego cena - klik

bardzo elegancki...

źródło: comment_SWVJDZ15Od9XGrMrfpiTY9G9U9Qp1zPj.jpg

Pobierz
  • 16
@paaweuuu Jeśli chodzi o cywilne samochody to chyba najbardziej podobają mi się te w Alfa Romeo. Na drugim miejscu pewnie bym umieścił Lexusa. Ostatni LS w środku jest miodny. Miałem też okazję Stingerem GT się przejechać jakiś czas temu. Dalej nie wierzę, że to Kia. Wnętrze to jedna z pierwszych rzeczy które przykuly moją uwagę i dodatkowo zaskoczyła mnie jakość wykonania dorównująca europejskim markom premium.

A z takich bardziej egzotycznych samochodów to
@paaweuuu No dla mnie trochę zbyt choinkowe. Najbardziej pewnie spasuje kobietom w średnim wieku w szpilkach, fryzurze "chce rozmawiać z kierownikiem" z torebką i jakimś yorkiem czy tam cziłałą xD Z tym mi się to wnętrze kojarzy.
@paaweuuu Mam taką sąsiadke Grażyne która ma wszystkie powyższe cechy. A stwierdziła, że jej znakiem rozpoznawczym będą romby/diamenty i wszystko ma w takie wzory. Na bank by się w tym zakochała ( ʖ̯) Az jej to pokaże to będzie dupe truła mężowi. Nie lubię #!$%@? ( )
@paaweuuu Stary ja wlasnie sobie załatwiłem furę którą uważam za jedną z najbrzydszych na świecie. Micre z 2006 xD Ale za to 100k przebiegu, full opcja, garażowane i 1 właściciel.

Serce mnie boli jak sobie pomyślę, że będę na to musiał patrzec co rano ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z drugiej strony to będzie jeździć prawie za darmo.