Wpis z mikrobloga

Dzień 3
Przetrwałem tą koszmarną noc. Ta była zdecydowanie gorsza niż poprzednia. Spałem może z 2 godziny i na dodatek był to bardzo płytki sen. Zza ściany słyszałem odgłosy zakrapianej imprezy, ale kręcąc się cała noc z boku na bok starałem zająć myśli czym innym niż alkohol. Jestem okropnie zmęczony, ale idę wypełniać dzień tak jak go zaplanowałem. Dziś w końcu wracam na weekend do domu. Od 2 miesięcy tam nie zawitałem. Myślę że to będzie dobry dzień.
#alkoholizm
  • 27
  • Odpowiedz
@Zaczynamodnowazycie Powiem Ci jaka jest najkrótsza i najprostrza droga do zdrowia psychicznego dla alkoholika.
Idź na mityng AA poproś innego alkoholika o pomoc w postawieniu 12 kroków anonimowych alkoholików z wielkiej księgi. Uczciwie do tego podejdź. Żyj szczęśliwie i godnie, nie martwiąc się o jutro czy przeszłość.
  • Odpowiedz
@wdvefbrgn: rozumiesz, że cieżko mi uwierzyc w program oparty na czyms w co nie wierzę? jeśli ktos jest wierzący to na pewno to zadziała, ale problemem dla mnie by było iśc tymi krokami skoro nie potrafię spełnic niektórych, to tak jakby kazać bezrekiemu grac w ping ponga
  • Odpowiedz
@leftfinger: nie byles na mitingu, nie wiesz moze nawet co jest warunkiem przystapienia do wspolnoty (nie jest nia wiara) a za przeproszeniem #!$%@? mi tu farmazony i teoretyzujesz.

Idz , posluchaj. Mozesz w kazdej chwili wyjsc. Nie musisz w nic wierzyc czy uwierzyc, masz jedynie miec chec przestac pic.

Chyba ze nie chcesz, to mozesz pic dalej. Lata mi to kolo nosa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gikeryooo: w necie takie 12 kroków znalazłem, dlatego pytam czy mogą być jakieś inne kroki. No ale zamiast odpowiedzi dostałem tylko jakieś agresywne odszczekiwanie że mam iść na miting
  • Odpowiedz