Wpis z mikrobloga

Ludzie jesteście jacyś #!$%@?? Jak można oglądać stream z MORDOWANIA ludzi i jeszcze czerpać z tego satysfakcje bo zabijane są osoby innego wyznania niż wasze. Moim zdaniem to jest chore, ale może to ja jestem jakis dziwny ¯\_(ツ)_/¯
#nowazelandia #zamach
  • 23
  • Odpowiedz
@Kinkietowy: Nie bawi mnie zabijanie przypadkowych osób, bawi mnie to, że to taki typowy anon któremu #!$%@?ło - Remove Kebab, Initial D w czasie jazdy, "Subscribe to PewDiePie", #!$%@? pasta w manifesto, nabijanie się z #!$%@? leśnych dziadków o tym, że gry są złe. Koncept shitpostowania w czasie odjebywania czegoś takiego jest makabrycznie zabawny, samo zabijanie - niezbyt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinkietowy: Wykop to chora jazda w ostatnich latach. Masa frustratów. Co się stało z tym portalem, ehh. Przycisk zablokuj cały czerwony.
  • Odpowiedz
@Kinkietowy: Satysfakcji z tego nie czerpie ale obejrzalem to z wielka ciekawoscia. Szczerze przyznam ze jest to nagrane w jakims filmowym, albo gry komputerowej stylu ze calosc jest absolutnie abstrakcyjna i moj mozg nie moze sobie uzmyslowic ze to naprawde (ʘʘ). Jest w tym jakis nierealizm.
  • Odpowiedz