Wpis z mikrobloga

Obejrzałem jeden mecz NBA i moje pytanie do was Mireczki. Czy po otrzymaniu podania od kolegi z drużyny nie trzeba najpierw "skozłować" piłkę i dopiero można robić kroki? Bo jeśli tak, to czemu sędziowie nie odgwizdują takich błędów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W niektórych akcjach (w szczególności przy rzucaniu za 3 pkt) zawodnik robił nawet i po 3-4 drobne kroki xD #nba
  • 11
  • Odpowiedz
@kezioezio: travel to jedno z najrzadziej gwizdanych przekroczen w nba. W shaqin'fool jest pelno przykladow jak gosciue robia i po 15 krokow a nie jest to gwizdane. Popatrz tez na jutuba. NBA to cyrk.
  • Odpowiedz
Obejrzałem jeden mecz NBA i moje pytanie do was Mireczki. Czy po otrzymaniu podania od kolegi z drużyny nie trzeba najpierw "skozłować" piłkę i dopiero można robić kroki? Bo jeśli tak, to czemu sędziowie nie odgwizdują takich błędów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W niektórych akcjach (w szczególności przy rzucaniu za 3 pkt) zawodnik robił nawet i po 3-4 drobne kroki x


@kezioezio: W Europie kozioł powinien
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: w Europie też nie trzeba jeśli jesteś w ruchu i po złapaniu piłki masz kontynuację do kosza. A nawet chyba będąc w ruchu możesz po 2 krokach się zatrzymac i podać - zmieniali to jakoś 2-3 lata temu. Zmienili też wtedy od kiedy liczy się w takich przypadkach pierwszy krok (wprowadzając krok zerowy) :)
  • Odpowiedz