Wpis z mikrobloga

#modameska #kiciochpyta #bekazpodludzi
Może mi ktoś powiedzieć, co się odwala w modzie - czy to raczej jakieś schorzenie umysłowe - przejeżdżam przez miasto a co 3 dziecko / młodzież na przystanku autobusowym - ma włożone spodnie w skarpetki a skarpetki zaciągnięte z 15 cm nad kostkę Zdjęcie poglądowe - jeszcze jak by to wyglądało jakoś estetycznie jak na zdjęciu - a oni mają białe skiety nike i upchane spodnie do środka, tworzące taki "ziemnior" w skiecie.
s.....4 - #modameska #kiciochpyta #bekazpodludzi
Może mi ktoś powiedzieć, co się odw...

źródło: comment_7YW1OOSDXiNmqQ9ROkOvrhJUPfoW2kJE.jpg

Pobierz
  • 28
@axbxf: no w realu wlasnie wyglada paskudnie - ogolnie to jest #!$%@? pomosl - ale oni mają wrzucone do skarpety 40% spodni - przez co w skarpecie robi się taka gula z materiału i wyglądają jak by mieli jebitnego guza na nodze.
@rysiupeja: no ja to rozumiem, i nie wyglądam tak samo jak 30 lat temu - ale to nie oznacza, żeby nosić skarpetki na spodniach - za niedługo będziecie sobie zakładać majtki na spodnie ? - mnie to obchodzi - bo muszę potem takich zjebów oglądać ? To tak jak byś napisał co cię obchodzi, że koleś chodzi z k0tasem na wierzchu po ulicy - może nie mam ochoty tego oglądać i
@samuraj24: WOW odkryłeś że moda się zmienia... Brawo! Może następnym razem powiesz że niebo jest niebieskie? Ty mówisz że tacy ludzie wyglądają jak zjeby a ja na przykład mówię że każdy z nickiem samuraj24 ma patologicznego ojca co wchodzi mu do wanny wieczorem i co z tego? Nie wiem czy wiesz ale jeszcze jakiś czas temu ludzie wyglądali jak (pic rel) i jak byś wtedy pokazał się w garniturze to by
United - @samuraj24: WOW odkryłeś że moda się zmienia... Brawo! Może następnym razem ...

źródło: comment_yxO1hCY6OKBxkRAAdRHJutVhGF8LadKi.jpg

Pobierz
@United: ale ty jesteś głupi - ja pi3rdole............ większego dzbana nie widziałem.
1. Tak ubierała się wysoka szlachtA, którą było na to stać - nie było dużo takich ludzi. Więc większość ubierała się w normalne ciuchy jak na tamten okres - dzbanie. - to tak jak byś napisał, czemu jakiś wódz w mozambiku ma na sobie złoty turban i laske z kości słoniowej - no żeby pokazać swój status.
2. Dawniej
@samuraj24: Czy ty jesteś upośledzony? Ja wytłumaczyłem ci że moda zmienia się co chwilę i dla jednym danych okres będzie fajny dla innych nie. Równie dobrze mógłbym powiedzieć że każdy outfit jaki ty będziesz miał kiedykolwiek na sobie jest #!$%@? i wyglądasz w nim jak klaun. I nie będziesz mógł udowodnić że tak nie jest bo takie rzeczy są subiektywne. I ty który wysrałeś jakiś wpis gdzie płaczesz o tym że
@United: Ty chyba nie masz pojęcia co to znaczy moda - widać ojciec na mikołaja sprzedał ci 7 butów na łeb a na 6 urodziny pewnie złapał cię tylko raz bo był nawalony spirytusem.
Wysyłasz mi obraz na którym jest jakiś szlachcic z h jakiego wieku i piszesz że tak ludzie dawniej wyglądali bo na tym polega moda. To czemu dzbanie nie wkleiłeś typa z starożytnego Rzymu ? Wtedy sposób ubierania
s.....4 - @United: Ty chyba nie masz pojęcia co to znaczy moda - widać ojciec na miko...

źródło: comment_ch3uH0dpBL6MfpEtlAB97TjAm1wktkfv.jpg

Pobierz