Wpis z mikrobloga

Witam mam #pytanie do mirków z #elk #suwalki #augustow . Które z tych miejsc lepiej odwiedzić w weekend typu rano wyjechać pociągiem/busem z #bialystok i wieczorem wrócić. Ktoś mógłby polecić jakieś fajne miejsca do zobaczenia lub przespacerowania się? Z góry dziękuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 12
@Hoki teraz Augustów zupełnie nie. Suwałki, z Suwałk autobusem miejskim na krzywe i do Wigierskiego Parku Narodowego, może muzeum Wigier przy Starym Folwarku, całkiem fajne . Na stopa na Wigry i Klasztor Wigierski. W samym mieście to wiadomo, centrum miasta, muzeum, ogólnie nic za bardzo interesującego.
@Hoki a kiedyś z samych Suwałk z samego rana pojechałam do Wilczego Szańca- Kętrzyn i potem autobus do wilczego. Może sprawdź i takie coś się uda u ciebie?
@banjo: Wybieram się z Białegostoku to będę miał 2.20 autobusem do Suwałk a 2.30 do Kętrzyna to taki nie głupi pomysł nawet, dziękuję jeszcze mam dwa dni na zastanowienie i zaplanowanie
@Hoki wilczy szaniec to fajna opcja, spacer na dwie- trzy godziny, w samym Kętrzynie też możesz odwiedzić np. zamek i na pewno zjeść coś dobrego :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hoki: W Ełku promenada, muzeum kolei wąskotorowej, papugarnia, browar mazurski i najłatwiejsze połączenie z Białymstokiem