Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam kogoś, kto był na wakacjach w Chorwacji. Ile zapłaciliście? Ile ogólnie to wyniosło razem z jedzeniem w samej Chorwacji itp? Jak znaleźliście fajny hotel? Może polecicie mi te miejsca w których byliście?

Chciałbym zabrać dziewczynę w wakacje może, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć :(

#wakacje #podroze
  • 8
@idziol ale ja bardziej chce czas organizować sobie sam, tylko problem tkwi ogólnie w załatwieniu wszystkiego, nie wiem jaki hotel dobry i w miarę tani, nie wiem jak to wychodzi za jedzenie, nie wiem ile wziąć pieniędzy itp
@Catalyst17: wszystko zależy, jak chcesz się tam dostać, co chcesz robić (tylko plaża czy jakieś zwiedzanie?). My byliśmy większą paczką jakieś 2-3 lata temu. Dokładnych kwot nie pamiętam, ale ceny były zbliżone do polskich. Jechaliśmy samochodem, a noclegów szukaliśmy na bookingu i airbnb. Trochę Chorwacji w tym czasie zwiedziliśmy i moim zdaniem cała Riwiera Makarska jest bardzo spoko.
@Catalyst17: tam sie w hotelach nie śpi tylko u prywatnych ludzi, jak koniecznie chcesz pojechać sam to poczytaj forum cro.pl ... jak tak w połowie sam to skorzystaj z wyjazdów studenckich widzę , że ceny od 800 zł, masz przejazd, paczke ludzi i kwaterę o średnim standardzie gdzies trochę dalej od plaży i jak w Makarskiej to pewnie pod górke no ale to Cie wyjdzie najtaniej bo dodasz sobie tylko żarcie
@Catalyst17: organizowałam sama rok temu, cena wyszła identyczna jak w biurze podróży, a było dużo zachodu z transferami z lotniska, podróżą z jednego miasta do drugiego. Naprawdę lepiej kupić w biurze podróży. Mnie wycieczka wyniosła ok. 2500 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Catalyst17: nie zaczynaj od Chorwacji bo jest mega droga. Wybierz Czarnogórę, Bośnię lub Macedonię.

I na miejscu tylko samochód. Wynajmujesz i zwiedzasz cały kraj.

Bo jechać do Makarskiej i siedzieć na tyłku to równie dobrze można do Mielna jechać, taki sam klimat.