Wpis z mikrobloga

Mirki, czy w plush obowiązuje jeszcze promocja na "5 doładowanie gratis"?
Jeśli powyższa promocja obowiązuje to żeby mieć spokój na 5 miesięcy muszę wpłacić 4 razy po 25zł. I tu mam pytanie, wpłaty te muszą być miesiąc po miesiącu czy mogę np. zaraz po kupnie startera wpłacić z góry 4 razy 25zł?

  • 6
Witam. Tak, wspomniana promocja trwa nadal. Możesz zrealizować doładowania od razu po zakupie startera. Po 4 zasileniu otrzymasz na konto bonusowe doładowanie w wysokości nominału swojego najniższego zasilenia. Nastąpi to w ciągu 24 godzin.

Pozdrawiam,
Specjalista Plus
@Specjalista_Plus: ok rozumiem.

A powiedz mi jeszcze czy to prawda, że aby korzystać z internetu i rozmów w ofercie "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu" muszę mieć na koncie co najmniej 1 grosz?

Czyli jak doładuję konto kwotą 25zł to nie będę mógł rozmawiać i korzystać z internetu? Muszę zrobić 1 doładowanie za 26zł i 3 doładowania za 25zł, a piąte bonusowe dostanę w wysokości 25zł tak?
Zgadza się, aby móc korzystać z pakietu internetowego, należy posiadać ważne konto i przynajmniej 1 grosz na nim. Tak jak wspomniałem powyżej, jako bonus otrzymasz zasilenie w wysokości nominału swojego najniższego doładowania.