Wpis z mikrobloga

Mircy, ale akcja! () Mijałam na schodach przystojnego dostawcę pizzy, nasze oczy się spotkały... i strzała Amora przebiła nasze serca ( ʖ̯) on padł na kolana, wyznał mi miłość, w dowód uczucia podarował mi ogromną pepperoni i od teraz żyjemy długo i szczęśliwie ʕʔ

Dobra, dobra, już wstaję. Mijałam na schodach dostawcę pizzy, rzut okiem i ocena mmmm mm fajny pan... A ja #!$%@? co? Dwa rozmiary za duży dres, rozczochrana, rozmazany makijaż, lekko otępiałe spojrzenie - obraz nędzy i rozpaczy, byłam kompletnie nieprzygotowana na spotkanie z miłością mojego życia. Jestem hańbą dla wszystkich desperatek po 30. (,) przez moją beztroskę i brak odpowiedzialności straciłam szansę na darmową pizzę, a może nawet coś więcej ()

#gownowpis #podrywajzwykopem #30plusclub #przegryw #rozowepaski
  • 63
@struga incognito był () po wypłacie będę zamawiać z każdej pizzerii po kolei, zamierzam go odnaleźć! ()

@SmutneKakao daj spokój, mnie te mityczne atrakcje omijają ( ͡° ʖ̯ ͡°) "usuń konto" usłyszałam dopiero po dwóch latach na wykopie i to tylko dlatego, że sama się tego zaczęłam domagać na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°