Wpis z mikrobloga

Hej,
Od dłuższego czasu mam kanał na YT gdzie wrzucam swoje montaże z latania FPV. Dotychczas wszystkie filmy były cięte pod muzykę, bardziej jako dostanie estetyczne i może trochę techniczne ale cały czas celem było pokazanie samego lotu.
Przechodząc do sedna..
Ostatnio cierpię na delikatny zanik weny na kolejne produkcje, stąd też zaczynam kombinować przy innych formach.
Po namowach ze strony znajomych, myślałem trochę o tym żeby rozwinąć moje filmy o elementy znane z vlog`ów, tj. trochę gadki o tym gdzie i czemu dzisiaj jedziemy, trochę o sprzęcie, trochę śmieszkowania z różnych - nie raz przedziwnych sytuacji jakie mają miejsce na wypadach.

Co o tym sądzicie? Oglądalibyście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) filmik jako przykład tego co robię teraz.

#fpvpolska #fpv #drony #youtube #bielskobiala #pytanie ##!$%@?
shtrowsky - Hej,
Od dłuższego czasu mam kanał na YT gdzie wrzucam swoje montaże z la...
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nickjaknick: no chyba lepiej jak jest komentarz z muzą w tle niż sama muza. Nie musisz komentować wszystkich filmów. Albo na Planete jest cykl filmów "świat z góry ". Polecam obejrzeć i się zasugerować .
@shtrowsky: a mnie to vlogowanie doprowadza do szału, chcę obejrzeć latanie... to jest popularne, bo monetyzacja na YT promuje długie filmy (=więcej reklam). Zlituj się nad ludźmi z mniejszą ilością czasu i dawaj link do momentu, w którym zaczyna się lot :)