Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawych polskich kanałów na yt. Kategoria dowolna. Lubię BezPlanu, Historia w 5 minut, naszego Bagietę, ciekawehistorie, SciFun, nerdy nocą. Raczej coś w stylu ciekawostek, nauki, historii, podróżnictwa. Jestem otwarty na wszystko. Pokażcie co lubicie. W sumie to nie musi być sam youtube. Podcasty również mnie interesują #youtube #podcast
  • 96
  • Odpowiedz
@sleep_raver: Bezapelacyjnie BNT. Koleś ma mega zajawkę, do tego czasem odwiedza różne fajne miejsca w dość nietypowy sposób, a wisienką na torcie jest montaż, który imo jest jednym z lepszych jakie widziałem na YT. Zaparz sobie coś na uspokojenie przed obejrzeniem niektórych odcinków i wyposaż się w jakiś talk czy coś, bo dłonie się pocą od samego oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sleep_raver: danielmagical, bystrzaktv, gimper, isamu, proboszcztv. najlepsze kanały tematyczne które pokazują jak żyją zwierzęta i jak kosić hajs na naiwniakach. wiedza wręcz kluczowa.
  • Odpowiedz
Jak ktoś lubi motoryzację to polecam Złomnika - gość nawet o starych rupieciach potrafi opowiadać w sposób bardzo ciekawy. I przy tym ma bardzo fajne poczucie humoru.
  • Odpowiedz