Wpis z mikrobloga

@BySpeedy: Jak podoba Ci się ta buda, to pewnie, bierz. Do 6700-6800 powinieneś urwać, jak konkretnie pogadasz. Osobiście bym tego nie kupił, bo kompletnie niepraktyczne to nadwozie ( nie dość, że 3-drzwiówka, to jest z bagażnikiem limuzyny ), ale jeśli kupujesz dla wyglądu i nie masz rodziny, albo jest jakieś wygodniejsze auto już w domu, to pewnie. Honda to honda. Pojeździsz tym trochę.
@killerpizza: Mam dziewczynę i psa, więc taka buda wystarczy. Nie będzie uciążliwego wysadzania ludzi poprzez "przewracanie" fotela, bo to nie będzie taxi ;) Choć czasem pewnie się zdarzy kogoś podrzucić. Dla mnie priorytetem w aucie jest klima, jeśli chodzi o elektryke i wyposażenie. Dość już przejeździłem bez klimy i wiem jak to boli. Ta sztuka dodatkowo ma bogate wyposażenie, bo szyber, elektryczne szyby, 2xairbag i długo nie jezdziła po Polskich drogach.
@BySpeedy: Osobiście jeżdżę mazdą 323f bj i chwalę sobie swoje. ;) A że potrzebuję praktycznego auta, ale nie kolosa, to to spełnia swoje funkcje w pełni. Dodatkowo wyposażenie z aut klasy wyżej, jak na rocznik 2002. Ps. Tylko te mazdy strasznie gniją.. To ich ból.