Wpis z mikrobloga

Staholomilli Stachello w wieku lat nastu, na parę lat przed rokiem 1515

Drogi Mirkolomello. Damy to Kurtyzany. Wszystko przez moją śródziemnomorską fizjonomię 9/10, bujne loki i gigantyzm 180cm. Poza tym jestem dla nich nikim. Wszystko zaczęło się przez moich rodziców. To przez nich nigdy niczego nie osiagnę, bo wszystko już mam. Przez nich, moją śródziemnomorską fizjonomię 9/10, bujne loki i gigantyzm. Nigdy nie zaznałem biedy - to wina moich rodziców! Już od małego nic tylko najlepsze guwernantki, wyszukane jedzenie i poważne rozmowy w których naprawdę się mną interesowali. Jak taki ktoś jak ja może znaleźć Lady która naprawdę go doceni? Nie widzą we mnie człowieka, tylko moją śródziemnomorską fizjonomię 9/10, bujne loki i gigantyzm 180cm. Juz na zawsze będę przegryvollusso. Zostaje mi tylko zakradanie się do biblioteki dziadka i przeglądanie rycin ze Zwojów z Lataki, gdy nikogo nie ma w domu. Boję się co stanie się, gdy kiedyś nakryje mnie Dziadek. Pewnie jak uświadomi sobie, że jego wnuk to przegryvollusso z śródziemnomorską fizjonomią 9/10, bujnymi lokami i gigantyzmem to postanowi ze wszystkim skończyć. Pewnie też bym tak zrobił gdybym nie był przegryvollusso z śródziemnomorską fizjonomią 9/10, bujnymi lokami i gigantyzmem więc nawet tego nie potrafię zrobić. Gdybym chociaż miał słowiańską urodę o twarzy podobnej do tego egzotycznego warzywa przywiezionego zza morza - w nocy skrycie marzę o tym, ze mógłbym wyglądać jak ziemniak - całe życie mógłbym sobie na nowo ułożyć.
#lacunafabularnienewbristol #lacunafabularnie stanowczo nie #lacunaerotycznie
  • Odpowiedz