Wpis z mikrobloga

@macko40 bmw będzie kosztowne czy to benzyna czy diesel bo poprostu części są drogie. Wiem co mówię, bo jak ja jadę ze swoim #bmwe60 525d to glosniejsze od turbo jest tylko mój płacz i zgrzytanie zębami xD
@janooshsracz o dziwo silnik jest mega ekonomiczny. U mnie jest dużo górek, np do pracy jadę tak >v>^>v^>. Jeżeli go nie cisne, jadę ekonomicznie to mogę się nawet w 9 zamknąć. Ale jeżdżąc bez wariowania, ale dynamicznie to 11 to naprawdę maks.
@janooshsracz dlatego olewam benzyne, miałem okazję pojeździć parę miesięcy e46 320ci coupe m sport i pił okropnie przy mocno ekonomicznej jeździe. No i zbierał się tak, że szkoda w ogóle strzepic ryja. No ale miał trochę najechane i pewnie Vanos się skończył.
@Ricken: ja się czaje powoli wlasnie na e60 wlasnie 525d ale tego 177 z przed liftu od razu po zakupie na program pojdzie :) chyba, że dostanę 2.0 w dobrym stanie. Nie kupuje 3.0 bo jeżdżę raczej tylko po miescie a e60 to taki kaprys xD teraz mam e91 318d po delikatnym programie na 150ps i bez rewelacji. No i w moim przypadku tylko pre-LCI ( ͡° ʖ̯ ͡
@janooshsracz 1.8 benzyniak i do tego kombi. No niestety cudów nie będzie :/ z tego co opowiadał mi znajomy to podobno e60 po lifcie to zupełnie inne auto, wnętrze dużo bardziej przemyślane i czuć klasę premium. Ja sam nie wiem, bo nie miałem możliwości porównania. Ja tym silnikiem 3.0 jestem bardzo zachwycony, jest bardzo elastyczny, 1do ruszania, 2 przy 25 km/h można spokojnie zmienić na 3. 45 i już 4. A 3