Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 341
Jakiś Ukrainiec w pociągu oglądał serial na telefonie bez słuchawek, miał pecha bo w tym samym wagonie siedzi bardzo duży pan Seba wyglądający na przeciwnika tej nacji mówiąc delikatnie, wstał i go opierdzielił. Wyłączył, duży pan wrócił na swoje miejsce. Po 10 minutach Ukrainiec znowu włączył serial ale tamten nie słyszy bo sam ma słuchawki na uszach ale jak ściągnie to mówię wam będzie #inba #pkp #pociagi #ukrainiec
  • 13
@Season6: a szczególnie, że to nie lata 90, gdzie rzeczywiście pakowali głównie gangusy, dziś na siłkę chodzą i nie raz robią niezłą masę, kłują nawet dupę, ludzie z tzw " wyższych sfer " prawnicy, lekarze, wykładowcy, szczególnie ci >40, ale i starszych kulturalnych gości po 50 widywałem i to w formie którą zawstydziliby nie jednego 20 latka
@Season6: szczególnie, że niektórzy już mają taki ryjec, że jak jeszcze #!$%@?ą się na łyso/ 3mm ( zakola here ) + jakiś luźny ubiór, nawet bez dresów, ale też nie koszula, laczki, i mają trochę w barach, to wyglądają na sebe, nie raz miałem sytuację, że ludzie na chodniku mnie omijali szerokim łukiem, w autobusie, polecam nie oceniać książki po okładce ...