Wpis z mikrobloga

@BaSS9380: Graficznie to abominacja, ale jak mozna zbierac power armory, to troche pogram xd W F4 grało mi się przyjemnie, bo traktowałem tę grę jako symulator power armora, a nie rpg.
@Griffith ja od jakiegoś czasu mam gamingowy kryzys, od wielu gier się obijam, nawet Wiedźmin mnie znudził questami pobocznymi po 60h xd
Przez ostatnie 2 lata przeszedłem 3 gry może więcej (z tych co pamiętam to nowa Zelda, NieR Automata i Undertale)
@BaSS9380 To co Ty piszesz to było prawdopodobnie celowe działanie x kom. Media i hejterzy zgodnie z oczekiwaniami zrobili reklamę. A tych zestawów było kilka i rozeszły się chwilę po rozpoczęciu promocji ;)
@Pouty: niemiecka okladka, ale jakie to ma znaczenie jak inne jezyki sa. Obejrzalem tylko intro, bo jestem zajety Mutant year zero i the division. Pewnie mi podejdzie, bo w f4 tez mi sie dobrze gralo.
@Griffith Pytam z ciekawości, bo u tego samego sprzedawcy (prawdopodobnie) kupię, bo z tego co widzę to tylko jeden ma takie okazyjne ceny. Mi też się fallout 4 podobał i chcę spróbować fallout 76, nawet jeśli to gniot.