Wpis z mikrobloga

Mirki, jak się ubezpieczyć? Chciałbym wykupić ubezpieczenie na mieszkanie oraz na mnie samego. Coś co pomoże w razie nieprzewidzianych wypadków takich jak zalanie przeze mnie tego dzbana z dołu albo bycie zalanym przez tego dziada z góry. Albo jak ja upadnę i sobie ten głupi ryj rozwalę? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak do tego podejść strategicznie? Samemu chodzić po ubezpieczalniach i porównywać oferty czy skorzystać z jakiegoś biura ubezpieczeń? Czy takie biura w ogóle oferują coś dla normalnych ludzi, nie firm. Czy można dostać jakieś zniżki za rzeczy typu niekaralność, oddawanie krwi (tzn że jest się zdrowym), jakieś pancerne drzwi do mieszkania itp ? Co jest najlepszą ubezpieczalnią? #ubezpieczenia #ubezpieczenie #ubezpieczalnia
  • 7
@marooned: Podejdziesz strategicznie jak znajdziesz jakiegoś dobrego agenta ubezpieczeniowego. Najlepiej z polecenia, ale pewnie w googlach też da radę. Ja mam swojego i on wszystko robi za mnie. Nawet dzwoni kiedy ubezpieczenie się kończy, wyszukuje nowe, najbardziej opłacalne, przynosi papiery do domu i ja tylko podpisuję :D
@Widar96: taki brzmi nieźle, tylko skąd go wziąć? Płacisz mu prowizję czy ma od ubezpieczalni? Szukałem po googlach, ale w mojej okolicy większść biur większość biur ma 2-3 gwiazki, same 5 i podejrzane komentarze albo jest otwarta do 16 ;/
@Jestem_Tutaj: napiszę na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)