Wpis z mikrobloga

Nareszcie się to skończyło gówno. Mówie o ''Nasz nowy dom''. Co tydzień, krwa przez drzwi słysze jak to matka ogląda. Nie dość że telewizja kosi hajs na tych ludziach, to jeszcze 80% tych ludzi to patologia i ten krwa bezradny wzrok, bo oni nie mogą naprawić wyremontować, to inni im muszą sfinansować. Jeszcze w tle dadzą obsrane bachory, jak taka bieda to krwa nie róbcie 3-4 gówniaków. Czemu zawsze oni muszą mieć tyle dzieci, skoro ich nie stać? Nie pracują, to się rozmnażają. I ten lektor, nie do wytrzymania. Wcale się nie dziwie że młodzi ludzie przestają oglądać telewizje.
''no dorywczo pracuje'' tak ty krwa dorywczo pracujesz, wogóle nie pracuje tylko czeka aż ktoś za niego wyremontuję dom
Oczywiście zdarzały się przypadki gdzie ludzie rzeczywiście dobrzy, ale los ich brutalnie potraktował, także 20% tych ludzi jest wporządku, ich się nie czepiam #zalesie #truestory #niepopularnaopinia #oswiadczenie #patologiazewsi #seriale
Mescuda - Nareszcie się to skończyło gówno. Mówie o ''Nasz nowy dom''. Co tydzień, kr...

źródło: comment_3TddMFJxOGSN6EunhzPtP2FNgUz1sdEV.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mescuda:

Czemu zawsze oni muszą mieć tyle dzieci, skoro ich nie stać?
Bo antykoncepcja to grzech.( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poza tym, to przesadzasz z tym narzekaniem. Co w tym zlego, ze prywatna telewizja robi komus remont? Panstwo ma sie tym zajac z publicznych pieniedzy, czy maja zdychac pod mostem?
  • Odpowiedz
@Mescuda: Też mam obrzydzenie do tego tworu. Jak tylko widzę, że to się zaczyna to uciekam z pokoju.
Najbardziej mnie bawi część w której co odcinek nadchodzi moment spotkania z NIEOCZEKIWANYMI, powtarzam nieoczekiwanymi gośćmi i rodziną. I te kultowe, "zaskoczone" słowa prowadzącej: "oooooooooo, gości mamy".
Śmiechu warte.

A tak offtop, to czytałem gdzieś, że rodziny które wzięły udział w tego typu programach mają później problemy, bo dojeżdża ich skarbówka, że nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: a najlepszy ten koleś który niby pracuje, przychodzą go z kamerą coś zapytać a on nigdy nie jest #!$%@?. Tak jakby go tam tylko postawili żeby głupio gadał.
  • Odpowiedz
@mirek_januszy do szkoły z nimi chodziłam, i z typem na osiedlu mieszkałam, inteligencja nigdy nie grzeszył, zresztą to rodzinne u nich, jego siostra jakoś na koniec gimnazjum zaciążyła. A nasz bohater dostał mieszkanie w spadku w sumie to jego wybranka serca i to nie takie że na prawdę potrzebowało remontu, po prostu w stylu PRL ale zawsze łatwiej wyżebrać niż zarobić. Może już też wyrośli z pato bo jakoś nie zależało mi
  • Odpowiedz
@mirek_januszy nie mam pojęcia, dopiero pół roku minęło też. Nie mam z nimi kontaktu jedynie na FB oglądam ); napiszę za jakieś pół roku do nich czy mi pokażą mieszkanie czy wygląda tak samo jak w telewizji czy coś tego typu XX
  • Odpowiedz