Wpis z mikrobloga

Bo zrobił to po to żeby uzyskać korzyść szybkiego wznowienia z autu kiedy sędzia słuchał VAR a nie bezinteresownie


@Minieri: I co w tym złego? Chyba ci się Oskarek udzielił od tego transferu Ronaldo.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Ronaldo to ja mam gdzieś, nawet chyba bym wolał żeby Piątek został królem strzelców. Liczy się Juve, nie jestem fanbojem żadnego piłkarza, chyba że Jugola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co z tego? Otóż wpis brzmi jakby Messi zrobił coś fair play jak kiedyś Miro Klose a rzeczywistość jest taka że chciał uzyskać korzyść a nie zachować się fair play bo to w erze VAR
  • Odpowiedz
A co z tego? Otóż wpis brzmi jakby Messi zrobił coś fair play jak kiedyś Miro Klose a rzeczywistość jest taka że chciał uzyskać korzyść a nie zachować się fair play bo to w erze VAR nie ma sensu.


@Minieri: Chyba meczów w Hiszpanii nie widziałeś. Poza tym na tle innych zawodników jednak ma to sens, bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś nagle przy wprowadzeniu Varu podejmował sam decyzję za
  • Odpowiedz
@Minieri bo ty siedzisz w jego głowie i wiesz jaki miał zamiar. Od zawsze Leo wyróżniał się brakiem symulek i koncentracji tylko na grze. Gdzie przy takich faulach, kilkuosobowym kryciu i wielu ważnych meczach to bardzo trudne do utrzymania. To nie... Musisz mu przypisać najgorszą intencję. Nie dowiesz się jaki był jego zamiar, a biorąc pod uwagę jego boiskowy charakter rzeczywiście mógł zachować się po prostu fair play. Deal with it.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Minieri: Tak, Messi z pewnością pospieszył sędziego żeby nie rozpatrywał ewentualnego karnego, żeby szybciej wznowić grę z autu, który jak wiemy jest dużo lepszą sytuacja do strzelenia bramki niż karny.

przyznał się że nie było faulu i karnego którego i tak sędzia by nie przyznał

No tak, bo nigdy w historii nikt nie podyktował karnego w bardziej kontrowersyjnych okolicznościach. A już na pewno nie w lidze mistrzów po weryfikacji var
  • Odpowiedz