Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bezbekpol: co w tym dziwnego, my z kumplem w ostatnie wakacje grajac kupony ako (3x1.27) zroblismy jakies 10k, wiadomo czasem nie weszlo ale wyszlismy na niezly plus, a #!$%@? sie znalismy (w sensie ogladalismy mecze od dawna z tenisa czy pilki ale bez wiekszej analizy), jak glowa jest na karku to mozna niezla kase zrobic, jak bede mial znowu jakas dodatkowa kase to znow sprobuje. Jak masz glowe na karku i
  • Odpowiedz
@livetourself: Nawet jeśli, to sam widzisz. Wyszedłeś z kumplem na jakieś plus minus 10k. Tutaj gość mówi, że z 2 kuponów, w 2 tygodnie wyciągnął 40k xD W dodatku obstawił Leicester i też nasz spec od bukmacherki magicznie trafił. Każdego dnia wychodził na kilka stówek do przodu, rzadko co był na minusie, a tak w ogóle to krótko się w to bawił xD Serio, to są takie farmazony, że większego bajkopisarstwa
  • Odpowiedz
@bezbekpol: akurat ten kupon z wygraną Leicester to nie jest żadna ściema, bo pamiętam, że wrzucał co jakiś czas za jaką kwotę może zamknąć ten kupon. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz gdzieś na tagu, bo wpisów z tym kuponem było kilka
  • Odpowiedz
@Herflik: hazard jest najgorszy zdecydowanie przez niekiedy kosmiczne dlugi i ciagle narastajaca presje psychiczna zwiazana zapewne czestymi wizytami windykatorow jeszcze jak ktos mieszka tam gdzie kazdy zna kazdego to moze nie wytrzymać
  • Odpowiedz
@freekid:

Rzeczywiście, jest to tutaj.

Gość zapomniał o "dosyć" istotnym szczególe, że te kwoty sobie przeliczył z funtów, więc nie wiem po #!$%@? podaje to w złotówkach, jak mógł np. w rielach kambodżańskich, to by było ponad 41 milionów.

Aczkolwiek i tak nie chce mi się wierzyć, że gość w ciągu 2 tygodni wygrał na 2 kuponach 8k funtów, tym bardziej przy takim koloryzowaniu rzeczywistości.
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Polski geniusz znalazł jeden prosty sposób, bukmacherzy go nienawidzą [SPRAWDŹ JAK]

Jakim cudem ktoś w te twoje bzdury uwierzył, to nie mam pytań. Setki milionów ludzi codziennie bawi się w hazard i obstawianie, mafia musi ryzykować i ustawiać spotkania, a tutaj jakiś dorabiający sobie studenciak potrafił z dwóch kuponów wyciągnąć 40 koła w ciągu 2 tygodni, czy przewidzieć mistrzostwo Leicester, bo


@bezbekpol: Ale ty jesteś #!$%@?. Naucz się czytać ze
  • Odpowiedz
Gość zapomniał o "dosyć" istotnym szczególe, że te kwoty sobie przeliczył z funtów, więc nie wiem po #!$%@? podaje to w złotówkach


@bezbekpol: A złotówki to nie są pieniądze? Jaka jest różnica w tym, że sobie przeliczyłem na złotówki? xD Grałem w różnych walutach. W PLN, w Funtach, w Euro.

@bezbekpol: @livetourself: Ps. Na kuponach macie daty: 17 i 30 października. ;)
  • Odpowiedz
@UberKatze: kolego czytaj wyraznie prosze. Wyraznie widac ze moj wpis jest bardziej na twoja strone gdyz napisalem ze jest to mozliwe bo sam troche kasy zrobilem w wakacje gowno wiedzac o ustawkach, analizach itd i to stawiajac nieduze kwoty, wiec wiesz.
  • Odpowiedz
@UberKatze: #!$%@? typie to jesteś ty, bo podajesz kwoty w złotówkach, obstawiając w funtach xD Więc nie, to nie ja jestem tutaj trollem, robiącym ludzi w #!$%@?.

A złotówki to nie są pieniądze?


Siła nabywcza pieniądza, mówi ci to coś? Czy jesteś np. tak upośledzony, że nie dostrzegasz, że np. 1k złotych to nie to samo co 1k funtów czy 1k euro?
  • Odpowiedz
@bezbekpol: #!$%@?, człowieku xD Już nie masz do czego się #!$%@?ć to się #!$%@?łeś do tego, że sobie przeliczyłem pieniądze na złotówki Z JEDNEGO kuponu? Wiesz, że się kiedyś wymieniało pieniądze? Tak jak się robi teraz! :o Mogłem sobie nawet powiedzieć ile wygrałem w yuanach gdybym był na chińskim wykopie i co to by zmieniło? Poza tym leszczu zauważ, że na dwóch screenach grałem w PLN, ale po co w ogóle
  • Odpowiedz