Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@UberKatze: tylko odpisalem bo jestem czlowiekiem wiekszej wiary i wiem ze jak ktos ma glowe to ma wszystko. Sam po 9 operacjach nogi jestem sprawniejszy niz wiekszosc zdrowych facetow w moim wieku, mimo ze wrozono mi wozek inwalidzki, tak samo ludzie nie wierza mi ze mieszajac hgh z letrozolem i dobrym stylem zycia uroslem z 167.5cm do 182 po 18 roku zycia, mimo ze mam zdjecia i badania jako niezbite dowody
  • Odpowiedz
@livetourself: A to ciekawa sprawa z tym wzrostem. Sam bym w to nie dowierzał, ale jeśli się na jakimś danym temacie nie znam to nie latam po Wykopie i nie wrzeszczę, że ktoś bajki opowiada. Masz dobre podejście, tak trzymaj. Niemniej na tego bezbeka u góry pluję. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@UberKatze: Chyba ci się coś #!$%@?ło, bo sam wyskakujesz do mnie z ryjem, kiedy tylko widzę, że jakiś typ z internetu koloryzuje swoje historie xD

Jak jeszcze nie widzisz różnicy między zakładami w funtach i #!$%@? porównujesz to do zwykłej wymiany walut, to nie mam ekspercie pytań xD Z dupy sobie mogłeś wyjąć te screeny, bo przez taki drobiazg tak jesteś w tym momencie wiarygodny.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Pisałem ci, że grałem w kilku walutach. Powinienem mieć wyliczone wszystko co do grosza w każdej walucie i broń boże nie dodawać tego? xD Z resztą pal wroty, nie muszę nic udowadniać bezmózgiemu trollowi, szkoda na ciebie czasu. Leć pluć tym swoim jadem dalej. Nie każdy ma tak #!$%@? życie jak ty, nie każdy jest przegrywem, któremu nic nie wychodzi. Trudno w to uwierzyć, bo pewnie w swoim otoczeniu nie
  • Odpowiedz
@UberKatze:

bezmózgiemu trollowi

#!$%@? życie jak ty

nie każdy jest przegrywem, któremu nic nie wychodzi

w swoim otoczeniu nie masz ludzi, którym coś w życiu poszło

bo tacy ludzie raczej w rzeczywistości czasu by na ciebie nie marnowali.


I ty myślisz, że ktokolwiek uwierzy, że taki pieniacz wyzywający ludzi i nieumiejący trzymać nerwów na wodzy, jest w stanie mieć chłodną głowę do hazardu i pokera? Z pewnością.

Bo to taki problem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bezbekpol: ale ja trzymam nerwy na wodzy. To, że piszę, że jesteś #!$%@? to piszę szczerze i z premedytacją. Takie mam zdanie o tobie i nerwy nic do tego nie mają. #!$%@?łeś się jakiejś pierdoły i próbujesz coś chyba sobie tutaj udowodnić. Nie ogarniam po co w ogóle się #!$%@?łeś i co z tego masz, ale dla mnie to jedna z oznak tego twojego #!$%@?.
  • Odpowiedz
Przypominasz polaczków, którzy wyjadą zagranicę i zamiast powiedzieć, że zarabiają tam te 1,5k euro, to ONI ZARABIAJĄ 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH xD


@bezbekpol: o kurła aż mi się przypomniała jedna różowa, która już usunęła konto, która śmiała się z programistów bo ona bez studiów zarabia 10 tys i w ogóle "elo stuleje frajerzy" później wyszło, że tyle zarabia, ale brutto na magazynie w UK XD
  • Odpowiedz