Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Węgierki!
Pisze pracę licencjacką na temat wpływu rebrandingu na lojalność klientów wobec marki i jestem obecnie na etapie zbierania materiału do analizy w ramach badań. Tutaj moja gorąca prośba do Was o poświęcenie chwili na uzupełnienie TEJ ANKIETY. Im więcej uda mi się uzyskać odpowiedzi tym lepsze, dokładniejsze korelacje mam nadzieję, że uda mi się wykazać.
A żeby też nagrodzić Wasz wysiłek postanowiłem zrobić małe #rozdajo dla fanów #stephenking i nie tylko. Wśród osób pulsujących w przyszłą niedzielę koło 12 wylosuję jedną osobę, której wyślę kingowskiego klasyka ze zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udział bierze każdy, kto założył konto przed tym wpisem

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Mirko stronk!
#marketing #rebranding #ankieta #studbaza
hsarz - Czołem Mirki i Węgierki!
Pisze pracę licencjacką na temat wpływu rebrandingu...

źródło: comment_VCmZcfzwdq3gmygw11m4DMBvEEllvrBN.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@hsarz: Ankieta jest tak #!$%@?, że chyba tylko ostatni napaleniec co nie ma 15 zł na książkę Ci to wypełni rzetelnie a nie "na pałę". Oceny w skali w ilości tak przemysłowej, że lepiej byłoby to wypełnić liczbami losowymi albo dopasować do tezy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hsarz: bardzo chciałbym móc przeczytać te prace w przyszłości. Wczoraj się właśnie zastanawiałem dlaczego niektóre firmy to robią na przykładzie np tablica.pl / olx, Taxify/bolt. Czy to wynika z faktu, że jeśli ktoś zainwestował, to chce nadać swoją nazwę czy powód jest jakiś inny.
  • Odpowiedz
@romusmily2: motywacje sa bardzo rozne :) czasami faktycznie tak jest, ze jakas mala marka staje sie czescia globalnej, wazniejszej dla calej firmy, lepiej rozpoznawalnej (Golden Americans - > Lucky Strike). Czasami rebranding ma na celu odciecie sie od syfu, ktory sie ciagnie za marka i ma na celu przekonanie konsumenta o nowej jakosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami powod jest super blahy, tzn marka wjezdza na nowe
  • Odpowiedz
@hsarz: jakie powiazanie z tematem rebrandingu ma ostatnie pytanie, czy poleciłbym zakup danej marki innym, bez wskazywania, ze to polecanie lub nie ma być spowodowane rebrandingiem?
  • Odpowiedz