Wpis z mikrobloga

Chińczyki to lubią obchodzić te wszystkie święta i wydarzenia z pompą i odpowiednim zaangażowaniem więc uniwerek dzisiaj zorganizował specjalny konkurs dla kobiet.
Głównie są to zadania sportowe typu hula hop, przeciąganie liny czy skakanka. W zdrowym ciele zdrowy duch, co widać na każdym kroku w Chinach. Od poziomu instytucji państwowych (jak uniwerek) aż po prywatne inicjatywy oddolne (bardzo często wieczorami w miejskich parkach starsi ludzie sobie tańczą, po prostu spotykają się w kilkanaście a nawet kilkadziesiąt osób i tańczą do ludowych piosenek - uważam to za kapitalną inicjatywę dla seniorów, których ciężko zaktywizować w Polsce).
No więc siedzę, patrzę i czekam na swój udział bo ostatnie zadanie jest w grupach mieszanych (tj z mężczyznami) o to kto szybciej zje Pomelo. To taki duży Grejfrut (chyba, bo będę jadł to pierwszy raz w życiu xD). Było już oficjalne rozpoczęcie, krótka rozgrzewka i teraz dziewczyny się przygotowują do konkurencji. A ja siedzę, patrzę na ładne panie i czekam na swój udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fancommywchinach
fan_comy - Chińczyki to lubią obchodzić te wszystkie święta i wydarzenia z pompą i od...

źródło: comment_hYhEi68qAMBEVX1F0miqkU8uKdSt7y1E.jpg

Pobierz
  • 4
@striker21: #!$%@? mnie z konkursu XD w sensie pominęli jedną dyscyplinę, która była wcześniej a ja akurat przebywałem wtedy na dworze i wzięli zapasowego kolesia xD trochę się wku***łem ale już mi przeszło a ty mi teraz przypominasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)