Wpis z mikrobloga

@nswl015:
Na "taśmach Niemieckiego" Niewiński powiedział, że ma 45 lat (nie jestem do końca pewny tej liczby, chce się komuś sprawdzić?). Jeśli taśmy naprawdę pochodzą z 2016 (co też nie jest do końca pewne), to daje nam rok urodzenia 1971.
@nswl015:
Może 1968 na Kononopedii pochodzi z czasów, kiedy nie było dobrego źródła tej informacji - została wpisana jakaś estymacja i nikt jej nie zaktualizował po "taśmach". "Taśmy" nie mogły być nagrane wcześniej niż w 2015, więc jeśli Niemiec rzeczywiście tam powiedział, że ma 45 (nie pamiętam), to nie mógł urodzić się wcześniej niż w 1970.
@boboli90210: Mówił 45. Trochę mnie nerwuje wpisywanie niepotwierdzonych informacji na Kononopedii (przynajmniej w tych miejscach na stronach, które wyglądają na "poważne). Tak samo było z Suchodolskim urodzonym w Wyszkowie, gdzie w końcu tylko mieszkał czy siedział.
@nswl015:
Niestety nie ma sensu wchodzić na Kononopedię, jeśli ktoś nie chce się denerwować. Np. ostatnio poprawiłem artykuł Marka Czarniawskiego, bo jego nazwisko było pisane przez E. Napływowi nasmarowali tam pełno głupot. Oczywiście są też dobre artykuły, jak np. chronologia uniwersum.
@boboli90210: @nswl015:
Wiekszosc info o Niemieckim, jego zonach, biznesach i dzieciach, pochodzi od Sw Walentego aka King of the Diamond. Pisal kiedys na Wykopie o tym, jak przeprowadzil z kilkoma starymi widzami Konona , "sledztwo", gdy red Jan zaczal krecic materialy na Szkolnej. Bylo to w czasach , gdy Zarlaka prawie nikt nie ogladal, wiec nie zalezalo im raczej na slawie i atencji (jak pewnie sprawa wygladalaby dzisiaj), plus byli