Wpis z mikrobloga

#prawakijestrobota #4konserwy
Jak to jest:

Dwóch facetów szcza na siebie w czasie karnawału

Aaaaa widzicie te parady, wszystkie gejuchy to zboki, koniec swiata, czeba chronić dzieciaczki!!!!!

W Marszu Niepodległości idzie grupa neonazistów Forza Nuova

Przecież w marszu może brać udział kto chce; nie można przecież bronić ludziom tam iść; dlaczego oceniasz cały tłum na podstawie kilku jednostek? Zachowujesz się jak typowy lewak! Dobrze, że ja, poeta, geniusz, psycholog potrafię to dostrzec i ocenić.

Widzicie tu jakąś delikatną sprzeczność, czy coś? Jakby to powiedzieć, takie dwójmyślenie?

#neuropa #bekazprawakow #takaprawda
  • 41
@Nieprzyjazny_Ziemniak a może zamiast wrzucać wszystkich do jednego wora stwierdzicie że obie strony są #!$%@??

Chociaz wiesz.. Między szczaniem na siebie, a głoszeniem jakichś durnych haseł jest w #!$%@? różnica jak dla mnie i to w tym przypadku tęczowi okazali się świrami. Jeśli w większości tacy ludzie są wśród tęczowych to wara od uczenia przedszkolaków "tolerancji".
@Kur_Piejak: ojej, ale padles ofiarą kłamstwa, nawet nie chciało ci się sprawdzić, czy to w ogóle byli ludzie związani z LGBT.

Spoiler - nie byli. Nawet mi cię nie żal pelikanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej dobrze się czujesz, jako obrońca jakieś urojonej moralności, co nie?

@NoKappaSoldier73: minąłeś się z meritum mojego postu. Nie chodzi mi o ważenie tych dwóch rzeczy, bo nie chce widzieć
@Kur_Piejak: czyli skłamałeś, ale wszystko okej, bo nagle

ale jakie to ma znaczenie czy byli czy nie? Nie interesuje mnie to.


@Kur_Piejak: to po cholerę piszesz post wcześniej

Jeśli w większości tacy ludzie są wśród


Albo

w tym przypadku tęczowi okazali się świrami


@Kur_Piejak: żałosne to jest. Robisz propagandę bez powodu, bo po prostu nie lubisz określonej grupy społecznej xD

Ty nie komentujesz szczania, ty to przypisujesz jakieś grupie
@Nieprzyjazny_Ziemniak gościu. Ty chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. Jeżeli ktoś szcza na kogoś to bez względu czy jest "lewakiem", "prawakiem" czy #!$%@? papieżem to jest #!$%@?. Porownujesz coś takiego do marszu na którym jakas grupka wykrzykuje hasła, kto tutaj jest dziwny. Ja czy ty? XD
Zresztą przypisałem to do określonej grupy bo to ona jest znana z takich udziwnień. Nie zauważylem żeby na innych marszach były podobne akcje.
Jedyna osoba która
@Usmiech_Niebios: tak jest, bo o tym był mój wpis. Nie był o ocenianiu całości przez pryzmat jednostek, skądże znowu. Prawaki udowadniają po raz setny jak im idzie czytanie ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Już nie wspomnę, że to nagranie pochodzi z najbardziej "ekstremalnego" bloku parady, na który nie zapisują się ludzie, którzy nie mają jakiś poj****ych fetyszy - może stąd ta radość tłumu? Ja już wyraziłem