Wpis z mikrobloga

@Zolowow: Regularne ćwiczenia w domu, aczkolwiek tylko siłowe (brzuch, biceps, triceps) 2x dziennie pompki diamentowe, odwrotne, brzuszki i hantelek na każdą łapę. W bicku przez 2-3tygodnie doszedł niecały 1cm, brzuch tez mocno zmalał, a to był mój największy mięsień :D teraz jeszcze dolne partie, ale to za pare tygodni rowerek dojdzie :)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Liczenie kalorii na keto nie jest szczególnie ważne, ale tak na oko powiedziałbym, że jakies 1400-1700.
Sniadanie to zazwyczaj dwa jajka, stek wieprzowy/wołowy, dwa paski boczku i pół brokuła lub brukselka, pół/ćwiartka papryki lub pół awokado, 1/2 pomidora i czasem pieczarki. Taki posiłek to ok. 800kcal. Kolacje podobne, po prostu to co mi zostało ze sniadania, czyli reszta brokuła, papryki itd i już jedno jajko, nie dwa no i
  • Odpowiedz
Sniadanie to zazwyczaj dwa jajka, stek wieprzowy/wołowy, dwa paski boczku i pół brokuła lub brukselka, pół/ćwiartka papryki lub pół awokado, 1/2 pomidora i czasem pieczarki. Taki posiłek to ok. 800kcal. Kolacje podobne, po prostu to co mi zostało ze sniadania, czyli reszta brokuła, papryki itd i już jedno jajko, nie dwa no i stek.

Jem dwa posiłki dziennie.


@sebastian-ka-735: Dobrego, przystosowanego przez nature do tego, aby spozywal je homo z
  • Odpowiedz