Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Jutro po dwóch latach przemyśleń, w końcu lecę do Turcji na #przeszczep włosów by zniwelować moje #zakola. Docelowo ma być to coś w okolicach 4000 graftów. Nie powiem cieszę się ze sie zdecydowałem gdyż bardzo miałem pod tym względem kompleks, lecz przy 190cm wzroście, braku problemów z laskami i tym ze znajomi mówią ze łysina mi pasuje to nie było aż tak źle :) Jeśli znajdą się zainteresowani, to mogę zrelacjonować cały przebieg na bierząco łącznie z późniejszymi efektami i odpowiedzieć na wasze pytania z tym związanymi.

Załączam zdjęcie moich zakoli i w komentarzu wrzucę zdjęcie włosów które jeszcze posiadałem kilka lat temu :D

Pozdrowienia dla @kubas_782 od którego dużo się dowiedziałem ;)

#coolstory #truestory #transplantacja #lysienie #kubasprzeszczepia
przemek-fe - Witajcie Mirki. Jutro po dwóch latach przemyśleń, w końcu lecę do Turcji...

źródło: comment_IRnBLW2dlFDPep4iDHe0dSoySjSWFIxQ.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@przemek-fe: Byłem/jestem w tej sytuacji co ty, a może nawet gorszej i jak na początku zacząłem się golić na zero to też nie mogłem sie z tym oswoić, ale teraz chciałbym żeby te wszystkie włosy wypadły i żebym na zawsze był łysy bo #!$%@? mnie że odrastają xD
  • Odpowiedz
  • 0
kurła rób jak chcesz, to tylko włosy. laski robią sobie wszystko, a facet nie może sobie dodać włosów jak potrzebuje? przy takim wzroście i tak mało kto widzi twoje czolo, a wygladasz teraz całkiem spoko.
  • Odpowiedz