Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, kilka dni temu nagrałem unboxing kabelkow Lightning do iPhone od pewnej firmy https://www.youtube.com/watch?v=1HFnw71gOIU

Firma ta podesłała mi w podziekowaniu 5 gratisowych przewodow, jednak ten material zrobilem bezinteresownie dlatego pomyslalem, ze moglbym to rozdac tutaj i na youtube, do zabrania jest łączenie 4 przewodow, bo jeden ponownie rozbebesze na wizji ;)

Chciałem zapytac was co myslicie o tym? Czy to bedzie dobra opcja?

#iphone #rozdajo #kiciochpyta
Pan_Slon - Mirki i Mirabelki, kilka dni temu nagrałem unboxing kabelkow Lightning do ...

źródło: comment_uTczNDkTjYNlvOccILHrBYn0DOefMhnm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
bo nie rozumiem po kiego ktos mialby nagrywac a inny ogladac unboxing kabelkow

no niespodzianka, otwieram pudelko a tam kabelek

wow


@wykopowy_brukselek: nie jestes stary a prosty :) to nie jest nic zlego, ot nie interesujesz sie takimi sprawami :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pan_Slon: ostatnio kupilem za uwaga 3 zł kabel lightning bez MFI najtańszy jaki był na aliexpress i dziala nawet z najnowszymi ajfonami. Kto kupuje za wiecej niz 10 zl jest frajerem
Taka luźna refleksja
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: W sumie spoko film, może nie sam unboxing a testy. Sam szukałem jakiś czas temu kabla bo żona swój zgubiła. Niestety ale na Allegro 99% to podróbki, a oryginalny u oficjalnych partnerów jest dość drogi. Ale w końcu kupując telefon za kilka tysięcy oszczędzać 100 zł na kabel to tak jak kupić drogie auto i lać do niego opałówę albo jakąś Ruską ropę...
  • Odpowiedz