Wpis z mikrobloga

Obserwuję od jakiegoś czasu wojenkę między kucami spod tagu #korwin z post-kucami spod tagu #gwiazdowski, o to który jest gorszy, a który lepszy. Nie lepiej uznać, że obydwaj Panowie mają coś pozytywnego do do zaoferowania Polsce, ale i obydwaj mają pewne wady, a ich programy nie są perfekcyjne? W większości mówią to samo, ale wy oczywiście musicie się żreć między sobą. A PiSiory się cieszą. Balans, Yin kurła Yang, mówi wam to coś?

Senchaa - Obserwuję od jakiegoś czasu wojenkę między kucami spod tagu #korwin z post-...

źródło: comment_bJ8R6K6tMJTxADafPCcr1KaN1Tbjj5ob.jpg

Pobierz
  • 18
Obserwuję od jakiegoś czasu wojenkę między kucami spod tagu #korwin z post-kucami spod tagu #gwiazdowski


@Senchaa: nie ma żadnej wojenki. @Poro6niec coś tam czasami napisze ale bez przesady... nie nazywaj tego wojenką. Ja od siebie dodam, gdyby nie było Gwiazdowskiego, dałbym znów szansę Krulowi ale jest inaczej. Mój głos ma pan profesor. Po prostu dość mam już protokołu 1%.
@Senchaa: A wiesz w czym tkwi największy problem? Możemy sobie wojować na dwa fronty, ale zobacz sobie ile miała poparcia nowoczesna, ile Kukiz, a ile jedni i drudzy wprowadzili posłów. Każdy punkt procentowy wyniku wyborczego wyżej daje coraz więcej mandatów poselskich. Rozbijając na dwa ugrupowania z wynikami po 5% mamy mniej posłów niż gdyby to było jedno z 7%.
a jeśli w sondażach Gwiazdowski będzie miał 1% a Korwin 5-7? Dalej na Gwiazdowskiego?


@PatologiiZew: jeśli Gwiazdowski nie wystartowałby w wyborach parlamentarnych, to wolę zmarnować głos niż zagłosować na Korwina, który woli dziecko na kolanach pedofila niż na lekcjach edukacji seksualnej, który chce wyjścia z UE (które byłoby dla nas katastrofalne patrząc na to jak firmy uciekają z UK).
Bo jest tam też Braun, który jest oszołomem, szerzącym najbardziej foliarskie teorie
@bastek66 jak wyrosłem z Korwina to stałem się bardziej lewakiem, więc głosowałem za społeczną lewicą. Teraz pewnie oddam głos na Gwiazdowskiego, chociaż nie zgadzam się z nim światopogladowo.