Wpis z mikrobloga

@PogromcaPatusow: Wielcy koneserzy patologii i 6 miesieczne gity XDDDD Najpierw hur duuur księdzu robi dymy nam zostaw go, potem jak proboszcz robi stypę to zdziwieni wielce, teraz jak dostali uber dymy to hur dur za dużo zgłaszamy XDDD Czego spodziewać się po 16 letnich dzieciach, przegrywach 30 lat na utrzymaniu rodziców, czy schizofreników XD
  • Odpowiedz
@pjoooter: Wtedy by proboszcz poszedł siedzieć, wykopki by udawały oburzonych. Chociaż nie inaczej, powiedzmy, że goha umiera z przyczyn wiadomych. Parę osób jara się, że wreszcie patologia, a reszta zdziwiona, załamana krzyczy jaki to grubas jest łajdak XD
  • Odpowiedz
@Szu_: Powiedziała osoba, która śledzi każdy mój ruch na wykopie, zresztą taki protip, komputera nie trzeba wyłączać jeśli przy nim nie siedzisz XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Wanzey łenzdi nie bądź beksa wiem co cie boli (ʘʘ) mógłbym rzecz to o Tobie, kiedy każdy mój post znika odkąd cię przekopali na tagu ()
  • Odpowiedz
@Wanzey: swoją drogą jesteś wybitny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka dni temu przy względnie małych dymach, stworzyłeś sytuacje przy której wkurzyłeś cały tag.
Teraz role się odwróciły i dalej #!$%@? prawie cały tag.
Jak ty to robisz?
  • Odpowiedz
@Szu_: przekopali na tagu XDDDDDD Ale ci ten wykop mózg zeżarł, nie znika, bo zwyczajnie cię nie lubię
@Speluniarz: Bo przypominam wam waszego oprawcę z lat szkolnych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Wanzey: z całym szacunkiem do twojej osoby, to jednak oprawca #!$%@?, kradnie pieniążki czy wiesza za majty. Ty jesteś takim evil mastermindem, potrafiącym jednym wpisem wywołać taki shitstorm, że ja pierdziele
  • Odpowiedz
@Speluniarz: To też, ale tutaj jest internet i tutaj wykopki mogą udawać hardych i mścić się na wszystkich osobach, który przypominają im o ich prześladowcach z lat szkolnych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 2
@Wanzey hipokryta (ʘʘ) do czasu tej "przekopki" o który miałeś ból pupy wszystko grzecznie wykopywałeś, a teraz jesteś obrażony jak księżniczka i fochy strzelasz jak Cię wyśmiala większa wiara ( )
  • Odpowiedz
@Szu_: XDDDDDD Weź krzesło i usiądź, bo w szoku jesteś małolat, a potem przewietrz sobie pokój, bo ci mózg przestaje pracować z niedoboru tlenu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz