Wpis z mikrobloga

Wychodki: małysz o miskę skomle xDDD proboszcz weź mu dojeb, bo już wkoorwia tym gadaniem
(po pobiciu małysza)
te same wychodki: to już przesada była proboszcz chciał go zabić, tfu na ciebie patusie, małysz cały we krwi, a tylko chciał jeść i pół kasy z paypala, jesteś psychopatą, obyś poszedł siedzieć
xDDDDDDDDDDD
#danielmagical #patostreamy #ksiadztv #malyszofficial
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey:
Jak będziesz do nich pisać, to napisz tak:
"Szanowna modelacjo selwisu wykop.pl,
od ponad miesiąca czasu, pomimo usilnych stalan i dużej ilości spamu jaki dodaje, nie mogę się przebić na stronęg główną i spadam w lankingu, któly nie uklywam, jest dla mnie najważniejszy na świecie. Myślałem, że samym komentowaniem mogę utrzymać swoje bordowe konto, ale najwyraźniej myliłem się, bo cały czas lęcę w dół.
Uprzejmie donoszę, jakoby użytkownik @trumnaiurna wieloklotnie i z plemedytacją zakopywał dodawane przeze mnie znaleziska. Gdy zwlóciłem mu uwagę, kazał mi spiel...dalać. Gdy patrzę na powody "zakopań", widzę w większośći "nie nadaje się" i "spam". Ploszę o szybką intelwencję zespołu modelatolów, inaczej za miesiąć będę pomalańczowy, a jeśli do tego dojdzie, to zgłoszę wykop.pl do odpowiednich służb, w tym Urzędu Skarbowego
  • Odpowiedz