Wpis z mikrobloga

typowa #lewackalogika jest typowa. Zostałem zawołany do wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/39468497/mirki-z-neuropa-ile-ten-soros-placi-jak-tam-sie-za/

Lewaczek sobie śmieszkował ale w pewnym momencie brakło argumentu do tezy. Tak wygląda ta lewacka wolność:

#prawakijestrobota #neuropa #urojeniaprawakoidalne #bekazlewactwa #afera #4konserwy
k.....u - typowa #lewackalogika jest typowa. Zostałem zawołany do wpisu:

https://w...

źródło: comment_2LfpmnnzaJp34K6eUjCpuHNxo5rOrj7Q.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrammarNazi: Bo matematyku wspólnoty nie tworzą jedynie księża. Kościół z definicji to nie wspólnota księży tylko wspólnota ludzi wierzących. Do tej wspólnoty należą osoby starsze, małżeństwa, nastolatkowie, dzieci. Są wspólnoty w których nie ma księży wcale bo np w kraju misyjnym jeden ksiądz przypada na kilkadziesiąt wiosek a każda ta wioska bedzie wspólnotą. Wg Twojej pokrętnej logiki gdy idę na msze w niedziele to na 100 osób którym podam dłoń,
  • Odpowiedz
@kierownik_internetu () ty myślałeś że pisząc o pedofilii w kościele miałem na myśli ogół wierzących? Co to za odpowiedź. Nie wierzę. W poprzednim wpisie zarzuciłes mi, że manipuluje, bo napisałem że w artykule jest mowa o 7% księży pedofili, a chodziło o oskarżonych. Przy czym sam pisałeś "księży pedofili". Zaznaczyłem na zrzucie ekranu żeby się nie wyparł. Więc skoro tak pisałeś to musiales wiedzieć, że rozmawiamy o
GrammarNazi - @kierownik_internetu (-‸ლ) ty myślałeś że pisząc o pedofilii w kościele...

źródło: comment_DYDaUSHiZYnXHdFlLfVxlXNhznIE3WmH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Ale jest to mityczne 10%? 7%? Czy teraz już kolejna zmiana argumentu i 2% o których rzeczywiście mówił Franciszek? Odrebną kwestią jest Twój atak na kościół w którym też już pisałem powyżej - księża stanowią może jeden procent całego kościołą a księża zboczeńcy dzieci jakiś promil

I mam problem - wydaje mi się że dyskutuje z inteligentą osobą a niestety nie jesteś nią i trzeba tłumaczyć po 5 razy.
k.....u - @GrammarNazi: Ale jest to mityczne 10%? 7%? Czy teraz już kolejna zmiana ar...

źródło: comment_mW2omEE4cUMYRNEkPbGWiFtV01qBbxNY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Statystyki bierzesz z nie lękajcie się? Z którą ostatnio była mocna afera za fejkowe statystki która brałą z... nagłówków gazet i wiadomości? XDDDDDDDDD


@Helsantonio_Montes:

Nie bylo żadnej afery z tego to raz.
Dwa, nie brali żadnych statystyk z nagłówek gazet. Nie masz na to żadnych dowodów i powtarzasz kłamstwa odro iuris. Weź przeczytaj ten raport zamiast atakować ludzi którzy chcą pedofilii postawić przed sądem.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Powtarzam, bo widze, że nie odniosłeś się do mojego komentarza:

Nie bylo żadnej afery z tego to raz.
Dwa, nie brali żadnych statystyk z nagłówek gazet. Nie masz na to żadnych dowodów i powtarzasz kłamstwa odro iuris. Weź przeczytaj ten raport zamiast atakować ludzi którzy chcą pedofilii postawić przed sądem.

Jeżeli masz jakieś argumenty przeciwko temu co mówię to je pokaż.
  • Odpowiedz