Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, planuję wyjechać za granicę w wakacje (dwa miesiące, lipiec i sierpień), żeby uzbierać na swoje wymarzone auto. Na ten cel+jakieś krótkie wakacje z kumplami musiałbym uzbierać około 10 tys. zł przez te dwa miesiące. W jakim kraju i jaka praca dałaby mi takie możliwości? Oczywiście zakładając totalny styl życia robaka i oszczędzając co się da przez ten czas. Z tego co czytałem to chyba najbardziej opłacalne są zbiory owoców w Holandii, ale wolałbym tego uniknąć i pracować np. na magazynie/produkcji. Najlepiej w UK, bo znam bardzo dobrze język. Tylko no właśnie, czy ta kwota w UK przez dwa miesiące jest do osiągnięcia? No i gdzie patrzeć za ofertami, agencje pracy?
#emigracja #pracazagranica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam sondowałem ewentualną emigrację do UK i mówiąc szczerze, na 2 miesiące to bym nawet biletu nie kupował. Raz, że formalności trochę tam zajmą (no chyba, że masz znajomości i dograną robotę, że nie musisz się tym martwić), a dwa, ma być twardy Brexit, gdzie najmocniej odczują to ci na samym dole drabinki.

Inb4 tania siła robocza zawsze będzie potrzebna. Tak, dlatego mają tam miliony innych, niewykwalifikowanych Rumunów czy Polaków,
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz ukończone 22 lata? Jeśli nie, to do Holandii nawet nie podchodz, no chyba że na wejściu dadzą ci robotę bez wiekowki.

Jeśli już ukończyłeś 22 lata, to spokojnie możesz tyle uzbierać w Holandii przez dwa miesiące. Ba, nawet sporo wiecej.

Co mogę ci polecić? Jeśli naprawdę lubisz #!$%@?ć, to zgłoś się do Otto Work Force, że chcesz iść pracować na magazyn Jumbo w Veghel. Tam masz dużo godzin, wysoką
OP: OP here, nie wiem czy kod jest poprawny.
@Dorogon: Tak, 1 kwietnia będę miał skończone 22 lata, także dzięki za info. Jakbyś miał jeszcze jakieś namiary to daj znać.
@bezbekpol: No niestety też tak czytałem, że załatwienie formalności to minimum dwa tygodnie, więc taki wyjazd na 2 miechy się jeszcze mniej opłaca, a chyba zdalnie z Polski wszystkiego się nie załatwi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą