Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam laptopka do gier do 3800

Który z nich będzie lepszy
HP ma GTX 1050ti i jest tańszy od Lenovo y530 który ma zwykłego 1050. Lenovo z 1050ti jest już za drogi ale każdy go poleca.

https://www.x-kom.pl/p/470380-notebook-laptop-15-6-hp-pavilion-power-i5-8300h-8gb-240-1tb-gtx1050ti.html

https://www.x-kom.pl/p/463797-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y530-15-i5-8300h-8gb-2401tb-gtx1050.html

Ewentualnie co kupić do 3800 maks 4000.

#laptopy #pustulkowelaptopy #komputery #pytanie
  • 13
@Kultafon co rozumiesz przez 'coś starszego? Bo jeśli powiedzmy max bf3 albo GTA V to można śmiało brać używanego łapka z jakimś 950m przykładowo. Radzi sobie całkiem dobrze i wydasz max 2tys.
Jeśli problemem jest tylko miejsce w domu jest jeszcze jedno rozwiązanie - obudowa typu desktop i postawić pod monitorem jak w biurach, ewentualnie wykombinować jakiś custom montowany do uchwytów na ścianę w monitorze. Wtedy komp zajmie tylko tyle miejsca na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiczny_orangutan: chodzi o miejsce na ten komputer. Miejsce dotychczasowego biurka zajmie łóżeczko dla kaszojada ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie wiem czy nie poczekac miesiąc i dozbierac do czegos konkretnego np. legion y720 z 1060 ti na którym widzę że już bf5 chodzi w 60 klatkach na ultra. Dobry wybór? Do tych 4500?
@Kultafon: argument miejsca jest akurat słabym argumentem ale z drugiej strony laptop ma umiejętność "mobilność" a co za tym idzie można mieniać swoje położenie zależnie od tego gdzie znajduje się stwór "kaszojad" :)

Możesz blaszaka wcisnąć gdzieś w szafkę telewizyjną i klawiaturę i myszkę bezprzewodową a skrzynkę podłączyć pod telewizor (rozdzielczość może ucierpieć nie wiem jaki masz telewizor jeśli masz) i już.

Ewentualnie konsole do grania pod telewizor a internety to
Osobiście brałbym Legiona. Podobają mi się te lapki a do tego dużo dobrego o nich słyszałem. W tej cenie chyba ciężko znaleźć coś sensowniejszego ale wiadomo, każdy ma inny gust...
też tak jak mireczki wcześniej brałbym lenovo, szedłbym w jakiegoś ideapad720s albo legiona np.: 920 albo 720 ... dodatkowo bym poszukał czy mają premium care bo wydaje mi się, że to też dobra opcja "w razie czego" bo nigdy nic nie wiadomo a zrobili teraz taką spoko opcję i chyba warto, jak to mawiają moi znajomi "oby wiedźmin poszedł"