Wpis z mikrobloga

@Sieniu: na wykopie był wpis użytkowniczki, która zdejmowała buty w łóżku i zrzucała je na podłoge xD i to budziło typa z dołu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupujesz mieszkanie w bloku to licz się z sąsiadami!


@Sieniu: dokładnie tak! Licz się z tym, że nie mieszkasz sam we własnym chlewie i np. inni chcą się wyspać do pracy.

A jak Ci nie pasuje, to bierz kredyt i zbuduj sobie chlewik na własnej działce i pierz sobie swoje lumpy nawet co noc od północy do piątej rano.
@Sieniu no czy ja jestem nienormalna, czytam komentarze i własnym oczom nie wierzę, że komuś mieszkającemu wśród innych ludzi może przejść przez głowę #!$%@? pralką, czy odkurzaczem po nocach xD
@Sieniu: osobiście ja nie wyobrażam sobie włączyć pralkę po 21:00 na godzinny program. Uważam, że to brak szacunku do innych mieszkańców. A sąsiadów mam spoko, ale wszyscy się wzajemnie szanują. Możesz zrobić imprezę do białego rana, ale żeby nie były to imprezy co tydzień :) pozdro
@Sieniu moim zdaniem typ ma racje


@arturro94: oczywiście, że ma. Mogę jeszcze zrozumieć krótkie odkurzanie w sytuacjach awaryjnych jak np. rozlało się coś na podłogę i nie można poczekać bo rano się nie doczyści ale pranie? Co to za problem wrzucić do miski z wodą i nastawić następnego dnia o normalnej godzinie?
Chciałbym zobaczyć tych obrońców tej patologicznej madki jakby zareagowali jak ktoś by miał np. w mieszkaniu głośniki o mocy
@tfutim: ciszę nocną nawet tak policjanci nazywają, nie można zakłócać jej tak żeby lokatorom się nie moglo normalnie żyć. Jest tez coś takiego nawet w dzień jak zakłócanie miru domowego ale ciężko to udowodnić, chyba ze sąsiad ingeruje to wtedy bardziej działa, bo niestety współlokator ma mniej do gadania bo dla policji jesteś niewiarygodny, wiem co mówię bo sama miałam kilka takich sytuacji
@Nowarozowa: czasem po prostu współlokatorzy są upierdliwi ja miałam taka sytuacje ze laska tak mocno darła mordę na męża ze słyszałam dokładnie każde słowo a ogólnie dookoła była cisza wiec po prostu oni byli na tyle głośni i doniośli ze chcąc nie chcąc było ich słychać
@Nowarozowa: nie koniecznie cienkie ściany a źle ustawiona pralka która będzie tańczyć po łazience, jak się pralkę kupuje to trzeba ją ustawić i wypoziomować wystarczy przeczytać instrukcje obsługi ale przecież to takie trudne dla wielu ludzi
Kupując mieszkanie w bloku trzeba właśnie brać pod uwage że zdarzą sie właśnie tacy jak OP, co mają wywalone na innych i uważają że to nie problem, że ktoś #!$%@? Ci pralką po nocach albo drze ryja. Jedynym ich argumentem jest to, że kup sobie dom jak Ci nie pasuje.
Zero poszanowania innych, bo moje mieszkanie i robię co mi się podoba.
@sstark: Bo 90% społeczeństwa nazywa zakłócanie spokoju ciszą nocną,ale w rzeczywistości nie ma czegoś takiego. To tak samo jakbyś nazwał dzień ciszą dniową xD