Wpis z mikrobloga

Kupujesz mieszkanie w bloku to licz się z sąsiadami! Nie pasuje Ci to weź więcej siana na kredyt i kup sobie działkę i wybuduj mieszkanie na odludziu. xDDD


@Sieniu: no oczywiście, że tak. Mieszkając w bloku trzeba sobie wziąc pod uwagę to, że żyjesz w kurniku z innymi.
  • Odpowiedz
@arturro94: Te osiedle to jest na prawdę magia... trzeba byłoby sie dodac do grupy i poczytać.


@Sieniu: Żadna magia. To wygląda jak typowy problem z grupy fejsbukowej dowolnego osiedla w dowolnym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupujesz mieszkanie w bloku to licz się z sąsiadami! Nie pasuje Ci to weź więcej siana na kredyt i kup sobie działkę i wybuduj mieszkanie na odludziu. xDDD


@Sieniu: Dobrze napisałeś. Jeśli osiedlasz sie w budynku pelnym ludzi, to licz sie z tym, ze miszkają tam ludzie ktorzy chą spać, a jeśli nie, to niestety trzeba sobie wybudować albo kupić dom, nie musi być nawet na odludziu. xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie wolno mi włączać pralki w nocy, bo sąsiad ma zaburzenia snu i zamiast je leczyć, to wylewa frustrację na innych, dawno nie czytałem niczego tak zabawnego.

Serio, niech lepiej zadba o higienę snu, albo pójdzie na polisomnografię, pralka sąsiadki nie powinna go budzić.
  • Odpowiedz
Czemu mnie to absolutnie nie dziwi, ze na portalu dla śmiesznych #!$%@?, są osobniki broniące #!$%@? pralką o 3 w nocy...? Za każdym razem jak ktokolwiek chciałby poważnej porady tutaj to radzę sobie przypomnieć takie tematy jak ten.
I jeszcze ta gównoargumentacja, że "heeerp jak się mieszka w bloku to trzeba się przyzwyczaić i zaakceptować sąsiadków z niedostatkami mózgowymi, takich jak ja, A jAk SiĘ nIe PoDoBa To SiĘ wYpRoWaDź"
  • Odpowiedz
@Sieniu: Sieniu, spoko, ja tam często piorę w nocy albo nad ranem. Nic się po ścianach nie niesie (rozmawiałam o tym z sąsiadami i nic nie słyszeli) więc czemu miałabym tego nie robić? Jedynie czego nie robię w nocy to szorowanie fug :P
  • Odpowiedz
@Sieniu W blokach to jak w więzieniu, nawet pierdnąć głośno nie można, bo somsiad się obudzi xD Jak ja współczuję mieszczuchom z blokowisk.. to życie trochę jak w niewoli
  • Odpowiedz
@Sieniu: Co to #!$%@? znaczy dziecko miało wypadek? Wrzuciła dziecko do pralki? Nie można osranych/orzyganych rzeczy w misce przeprać?
  • Odpowiedz