Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki tragedia... Zakochałem się w koleżance z pracy. Dobrze nam się rozmawia, troszkę flirtujemy, ale jest ogromny problem... Ja mam żonę a ona męża. Problem numer dwa - moja żona pracuje w tej samej firmie tylko w innym budynku. Nie chcę zdradzić żony, ani nie chciałbym żeby koleżanka zdradzała męża, ale przepadłem z kretesem. Myślę o niej dniami i nocami, mam o niej sny i w sumie to chodzę do pracy tylko po to by ją zobaczyć i porozmawiać. Co robić? Jak to przerwać? Zmiana pracy czy stanowiska nie wchodzi w grę. Ograniczenie kontaktu będzie trudne bo mamy wspólne sprawy firmowe. Jak się odkochać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
OgnistaSamica: Porozmawiaj z żoną poważnie o waszym związku, ale bez szczegółów tego co masz w głowie. O tym gdzie on zmierza. Wasz związek się wypalił, więc może się okazać, że ona "też" Ciebie zdradza lub buja się w kimś innym i będziesz miał "ułatwione" zadanie. Nie przejmuj się mężem koleżanki z pracy. Jeżeli w tych związkach nie ma dzieci, to idź głosem serca, małżeństwa to tylko papier, który czyni więcej krzywd
@AnonimoweMirkoWyznania hmm. Sprawa jest trudna. Nie wiem co masz zrobić ale ja bym poszedł pod zimny prysznic. Pozniej bym sobie przypomniał kogo wybralem. Miłość to trwanie w wyborze. Staraj sie unikać tej koleżanki w chwilach pokus myśl o żonie i to jakie cie szczescie spotkało, że masz kogos kogo kochasz i kto bedzie trwal przy tobie. Jesli moge jakos pomoc śmiało pisz
Powodzenia bracie!
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz przerypane. Natomiast romans w pracy zawsze wyjdzie, szczególnie jak w okolicy pracują inne kobiety. Mają talent do najpierw zgadywania, a potem grupowej obserwacji. Mi szczęśliwie udało się takiego z pełnym rozmysłem uniknąć, ale w sposób raczej nieosiągalny dla ciebie.