Wpis z mikrobloga

@KontoDoZalow: jestem niebieskim, ale powiem Ci szczerze, że fatalnie

udawanie hurr durr romantyka jest dobre do wyidealizowanych komedii romantycznych a nie prawdziwego życia

kobiety w mężczyźnie szukają stabilności, dając taki list będziesz pewnie "słodki" ale realnie nie będziesz kandydatem żeby się związać

można być czułym, ale stary - wyhoduj sobie jaja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KontoDoZalow: Niby urocze... Ale mam wrażenie, jakbym dostała takie coś faceta, który nie dał mi wcześniej w ogóle odczuć, że jest mną zainteresowany, to byłoby lekko creepy... Czyli ok, jeśli już ze sobą flirtujecie i list piszesz w celu klaryfikacji sytuacji.
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: Wszystko zależy od dziewczyny, jakie macie aktualnie relację i JAKA ONA JEST Z CHARAKTERU (czy lubie takie romantyczne zagrania). Ja osobiście uznałabym to za urocze, w szczególności gdybym odwzajemniała uczucia, ale jak z różowym się mało znacie lub nic poważniejszego do Ciebie nie czuję to taki trochę cringe xd Ja z chęcią ocenię, jak sie zdecydujesz oczywiście.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szeptusza: nie jesteśmy, ale jesteśmy całkiem bliskimi przyjaciółmi i zarówno z mojej i jej strony było kilka subtelnych znaków że to mogłoby być coś więcej
@KiwiSnufkin:
@xyznels: nie bez powodu wybrałem taką formę, na tyle na ile ją znam, oceniam że o ile nie będzie to tragicznie napisany list to go doceni xd
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: Ale jak Ty to sobie wyobrażasz, że dasz jej ten list, ona to przeczyta i powie Ci, że też Cie kocha i rzuci Ci się w ramiona? Jak będziesz z nią sam na sam spróbuj ją przytulić i zobaczysz jak zareaguje. Jak zareaguje dobrze to za jakiś czas pocałować a jak już będziecie chodzić za rączkę to wtedy będzie można mówić o jakichś związkach i wyznawaniu miłości. xD Takie jest
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: to zacznij od czegos innego a nie od wyznawania milosci w jakikolwiek sposob, jak sie okaze ze z jej strony ti jednak tylko przyjazn to bedzie Ci mega smutno i wysiłki na marne. Byliscie na jakiejs randce czy spotykacie sie jak ziomki?
  • Odpowiedz
@KontoDoZalow: Ja bym na Twoim miejscu nie wysyłała listu nigdzie do noname'ów. To jest Twój list do Twojej miłości, to coś bardzo intymnego, co powinno zostać między Wami. Cokolwiek napiszesz - jeśli piszesz z serca jest ok, uważaj tylko na poprawną pisownię, bo nic tak nie razi jak wielki babol (przeklep sobie do Worda, ale nie wysyłaj nikomu, niech to będzie Wasze). List ma trafić do jednej jedynej osoby i nikt
  • Odpowiedz