Wpis z mikrobloga

Prawie 23 lata na karku. Od pierwszych związków ludzi w moim wieku upłynęło średnio z 8-10 lat. Średnio od 6-7 lat są aktywni seksualnie. Mieli średnio pewnie z 5-10 partnerów seksualnych. A ja co? A ja nic. Nie miałem nigdy nawet koleżanki, o dziewczynie nawet nie wspominając. Ludzie mają mnie przez to za dziwaka. Nie mam już przez to żadnych szans na związek, bo żadna kobieta w tym wieku nie chce faceta bez doświadczenia w związku, gdyż tacy uchodzą za niedorozwiniętych emocjonalnie. Wszystkie uważają, że to jak wychowywanie dzieciaka, a nie związek. Nie piszcie nawet durnych porad typu "przecież nie musisz się jej chwalić że nie miałeś nigdy kontaktu z kobietami". Przecież cudem będzie jeżeli ona tego sama nie zauważy w ciągu pierwszej minuty od poznania mnie. Takie rzeczy widać czarno na białym.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 22
@RobieZdrowaZupke: To ja mam dwadzieścia pięć lat, braki w uzębieniu takie, że dentysta skwitował to takim "Panie, tu wszystko do rwania jest" i ja znalazłem sobie dziewczynę bez problemu... To jak to jest powiedz mi? Zakola też mam, nie zarabiam jakoś dużo, wyglądam według siebie gorzej niż źle a do tego mam #!$%@? problemy z płucami.
@RobieZdrowaZupke: > Nie mam już przez to żadnych szans na związek, bo żadna kobieta w tym wieku nie chce faceta bez doświadczenia w związku, gdyż tacy uchodzą za niedorozwiniętych emocjonalnie.
Sam uważasz się za dziwaka, ale twoja sytuacja wcale nie jest taka niszowa, co raczej powinieneś zauważyć. I tak samo wśród kobiet, ty mówisz że żadna cię nie zechce bo od razu myślisz o większości, a sam pochodząc z niszy powinieneś
@RobieZdrowaZupke: masz 23 lata i #!$%@? że nie masz szans na związek XD.. masz taki okres gdzie masz gdzie i jak poznawać kobiety. Masz 7 lat na to.
Ja mam 30 to co mam powiedzieć ? :D pierwszy związek miałem w wieku 29 lat.
Mam też znajomego co ma 32 i nigdy nie był w związku.

Jak masz 30 to jest problem bo nie ma gdzie i kogo poznawać w tym
Jak masz 30 to jest problem bo nie ma gdzie i kogo poznawać w tym wieku.


@r5678: No i jak w tym wieku przyznasz sie, ze miales 1 partnerke i to poznana dopiero na 29 lvl to jakies 99% rozowych cie skresli na wstepie. 23 lvl to powiedzmy, ze juz taki ostatni dzwonek na pierwsze zwiazki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak masz 30 to jest problem bo nie ma gdzie i kogo poznawać w tym wieku.

@r5678: No i jak w tym wieku przyznasz sie, ze miales 1 partnerke i to poznana dopiero na 29 lvl to jakies 99% rozowych cie skresli na wstepie. 23 lvl to powiedzmy, ze juz taki ostatni dzwonek na pierwsze zwiazki
@Eugeniusz_Zua:

To niech skreślają. Jeżeli dla kogoś to problem to taka osoba nie jest