Wpis z mikrobloga

Następny meczyk enemy team ma 2,5 mln akali i 1 mln Lux xD No nic, trzeba liczyć na czwarte promo, a jak nie to na piąte albo na szóste w sumie też może być.
@Murasame:
Stary miej #!$%@? ile typy maja punktow czy jaki winrate maja to #!$%@? znaczy zazwyczaj xD
Odtiltuj sie przestan patrzec na op.gg przeciwnikow i wroc do grania kiedy bedziesz mogl na spokojnie do tego podejsc
@vvertoi: No sorki, ale starałem się, 3 x zgankowałem Akali, za każdym razem ją zbaijając, a Trynda i tak był w plecy, już nawet nie wspomnę o tym, że mój ezreal był afk przez pierwsze 3 minuty.
@politika: No to napisz ile trwała gra i ile to miał, chętnie odpowiem. Nie chciało mi się dokładnie liczyś od której minuty, zrobił to w momencie keidy jeszcze normalnie graliśmy, daleko rpzed końcem, mogłem sprecyzować, ale nie czepiajmy się słówek.
@XkemotX: Raczej dżunglę, bo jak grałem supporta, to wnerwiali mnie moi leśnicy. W tym problem, że ja w tych seriach żadnych problemów nie miałem, nawet jak wszyscy #!$%@? to ja potrafiłem jakimś cudem nie padać i jeszcze kogoś zabić. Gdyby to była jakaś wyrównana gra albo jakiś enemy jungler, który niszczy wszystkie linie, to bym to spokojnie zaakceptował, ale nie sytuacje, gdzie ktoś sobie używa heala i flasha przy mnie w
@MegaZU0: Mnie nawet nie boli sama przegrana, bo chcę to wbić sam i mieć z tego satysfakcję. Po prostu w głowie mi się nie mieści, że można mieć takiego pecha i tak trollowe gierki w 3 seriach pod rząd. Jakbym przegrał o włos w normalnej grze, nie irytowałbym się tak, ale nie tak jak teraz, że jakaś nami leci w tribush na start, żeby robić jakieś plejsy, ja na Seju muszę
@Murasame Czaję. Jak wbiję golda (myślę xe kwestia dnia, lub dwóch) to można coś zagrać. Mechanicznie ciężko więc gram Resident Sleepery, ale za to umiem into macro więc honor za shotcalling conajmniej jeden na grę ( )

Co do trollujących ludzi to nie #!$%@? się dopóki nie zaczynają trollować. Większość potiltowanych typów co pisze mi na rankedach że idzie trollować się uspokaja po kilku #coaching tekstach w
@Murasame: miałem ostatnio 3 gry (każda ostatniej szansy w promo do p4) gdzie ludzi wywalało z gry, a rozgrywka była wyrównana lub lekko na naszą korzyść i to mnie bolało, w jednej gierce też ostatniej szansy adc i mid zginęli 30 razy do 24 minuty (byli pre). Lepiej odpuścić grę na razie bo zawsze przed patchem mam takiego pecha, że kogoś wywala z gry a tylko co świeżą serię mam.