Wpis z mikrobloga

Mirko, czy ktoś był na #lemans #24hlemans i mógłby udzielić jakiś protipów odnośnie samego wydarzenia oraz dojazdu i zakwaterowania? Lub polecić jakąś stronkę/przewdonik/cokolwiek? Póki co, nie znalazłam interesujących informacji od strony uczestnika. Będę wdzięczna za wszelkie rady :)
  • 10
@harrison: Nie znalazłam informacji o rekomendowanym zakwaterowaniu, polecają natomiast kemping w pobliżu toru, jednak wolałabym jakieś bardziej komortowe warunki. Jeżeli chodzi o dojazd, to lot do Paryża i stamtąd pociągiem.
Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś już przerabiał wyprawę na Le Mans i mógłby doradzić, na co zwracać uwagę, jak ułatwić sobie logistykę, dobre miejsca do spania (niekoniecznie rekomendowane), jak się poruszać po obiekcie, co dobrze mieć ze sobą (np. zatyczki do
@slimaczkowa: Byłem na #lemans dwa razy. Moim zdaniem bez noclegu na torze traci się bardzo wiele. Kamping jest bardzo fajny, toalety i prysznice są czyste, zawsze była ciepła woda.
Masz możliwość poznać masę fajnych ludzi, jeżeli pogoda się zepsuje, poczujesz się zmęczona, chowasz się w namiocie/busie i juz.
W zależności od możliwości bardzo bardzo polecam jechać autem.
Rower na LeMans24 to ekstremalnie przydatna rzecz, do tego czapka/kapelusz, składane lekkie krzesełko i