Wpis z mikrobloga

Po co jechać z Wawy do Poznania samochodem, skoro można skorzystać z kolei. Bilet nieco tańszy niż paliwo + bramki na autostradzie, nie trzeba się przejmować pilnowaniem drogi, można pospać trochę i jest woda gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cena biletu 135 Zeta.

No to wyjazd z Wawy 5:30, po 30 minutach popsuła się lokomotywa. Stoimy na jakiejś stacji już ponad pół godziny. Seby z przedziału obok głośno gadają. Woda smakuje jakby wygrzewała się na słońcu od dwóch miesięcy.

Komunikat od kierownika pociągu - lokomotywa nie dotarla, 90 minut opóźnienia. Spadajcie do innych pociągów

#pkp #poznan #warszawa
  • 104
  • Odpowiedz
@Ziner: @WcalenieWitold: @Elon-Tusk: Pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej nie zatrzymał się na semaforze stój i rozpruł rozjazd. Nikomu nic się nie stało ale komisja jest na miejscu i bada co jak i dlaczego. Ruch pociągów jest już puszczony, tylko po jednym torze, bo w Łowiczu są remonty plus za nim pociągi jadą z prędkośćia ok 10km/h. Więc pewnie to wszystko jeszcze trochę potrwa zanim wszystko się ustabilizuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ziner albo psujesz jak ten Twój kolega maszynista, a potem z konsekwencjami i ludzmi walczę ja ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale życzę byś nie miał podobnych przygód, bo po co komu dodatkowe nerwy
  • Odpowiedz
Samochód>tłuczenie się pociagami czy innym gówno transportem xD

Jak masz czas do zmarnowania jak i zapas pieniędzy to wybierasz alternatywne środki transportu.

Ale still, samochodem dojedziesz na miejsc, a dodatkowo można się nim poruszać po mieście i trzymać w nim bagaż xD

Wiem co mówię bo rok się tłukłem do Warszawy z bagażem pociągami, busami autobusami, no #!$%@? nie polecam xD
  • Odpowiedz