Wpis z mikrobloga

@DoktorPlagi: ale wiesz, że ja mam w sumie wywalone w wasz płacz i stękanie XD dla mnie debilizmem jest dawać 16k na obcą osobę i debilizmem zostanie. Naprawdę nie rusza mnie jakiś kwik randomów z neta, że ojoj ktoś to skrytykował. Wierz mi, lata mi to i powiewa XD no może sie trochę cieszę, że dostaliście takiej wścieklizny macicy, nie wiem? Miód na moje serce?



A tak na poważnie to idź
  • Odpowiedz
@BubbleGun Gównoinżynier sie odzywa, z czego pisałeś pracę cwaniaczku
Wplyw dżdżownicy kalifornijskiej na uprawy pyry w Nowej Szkocji, czy rola imperatywu dialogu w zarządzaniu prężnym zespołem ambitnych korposzczurów? #!$%@?, że takie gówno intelektualne ma taki sam tytuł co ja, to az mnie hemoroidy rwą. Ale spoko, ukraińcom też dają inzyniera, znaczy sie polska B też zasługuje ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DoktorPlagi:

Strategia mająca na celu wywołać ból dupy niektórych użytkowników na portalu wypok.peel


Jak widać ten tytuł za coś dostałem. W ogóle to śmieszne jak każdy od razu przegląda panicznie profil innego użytkownika by tylko znaleźć jakieś "argumenty". Ja dla przykładu mam gdzieś kim jesteś, gdzie mieszkasz, w ogóle mam gdzieś Twoja osobę xD
  • Odpowiedz
@KubanskiEseista: koles co potrafi klasc dobrze plytki moze zarabiac wiecej od programisty jesli tylko ogarnia wszystko i robi ladnie- ale uwzgledniajac wszystkich programistow a nie tylko top 15k+

i w sumie latwiej chyba zarabiac 10k na wlasnej dzialalnosci kladac plytki niz jako programista
  • Odpowiedz