Wpis z mikrobloga

Dziś jak byłem w Lidlu to poczułem się jak w reklamie. Przy kasie przede mną była dziewczyna, co miała dużo rzeczy na taśmie. Kasjer szybko kasował, ona nie nadążała pakować i nagle z taką paniką w głosie:
- Aaaa, nie tak szybko.
Ja już się śmieję bo w głowie pasta o kasjerce, kasjer też widać uśmieszek i wypala:
- Spokojnie, nie ma co się śpieszyć. Nie w Lidlu.
I wziął taki dynks przesunął (pic rel) i podzielił miejsce na pakowanie na dwie części i dziewczyna spokojnie spakowała się jak mnie obsługiwał.
Przy okazji było czysto i były szerokie alejki, będę chodził częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lidl #biedronka
GOSTEKPL - Dziś jak byłem w Lidlu to poczułem się jak w reklamie. Przy kasie przede m...

źródło: comment_K1F80ctfwpXeV6jVaVvmLFLX7bbVDgdp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@baal80: tam nawet w te małą przestrzeń na twoje zakupione już rzeczy #!$%@?ą kartony z jakimiś kabanosami albo czekoladami i nawet nie ma miejsca gdzie przesuwać te produkty.
  • Odpowiedz
  • 13
Biedronka to kołchoz i kwintesencja januszerki, dość, że jest burdel to Ci idioci ostatnio mają przykaz stawiania towaru po przecenie na miejsce do pakowania, ale Polaczki dalej będą robić tam zakupy bo myślą, że oszczędzają
  • Odpowiedz
  • 6
@GOSTEKPL hmmm ja jak mam duże zakupy to po "skasowaniu" wkładam je ponownie do koszyka odchodzę na bok tak żeby jak tylko to możliwe nie przeszkadzać innym i tam pakuję je do reklamówek. Robię to źle?
  • Odpowiedz