Wpis z mikrobloga

@CiapciakWielki: sa rzeczy, ktorych sie nie da, ale milosc sie da. akurat leczenie to nieodpoiwiednie slowo, po prostu samo ci przejdzie to uczucie, ktore zreszta jest dosc prymitywne, sluzy glownie temu zebys splodzil potomka i zostal przy matce twojego dzieciaka, by razem wychowac przyszlego czlowieczka

pierwszy raz cie amor dopadl, czy jak? sam sie przekonasz, jak inny "aniol" ci zawroci w glowie
  • Odpowiedz
@OdcienSzarosci: Miało to pewien "magiczny" urok. Początek studiów, zaraz po liceum. Myślałem że takie rzeczy definiują życie, trwają, prawdziwa miłość, oh ah. Chyba to jest ta dorosłość, upadek ideałów itp. Byle mi szybko przeszło to złamanie serca.
  • Odpowiedz
@CiapciakWielki: o chlopie, "magiczny urok", juz trwalem w czyms takim, rzeczywistosc zweryfikowala xD. podobnie z idealami, milosc, kobiety, szczescie. To wszystko wyglada kompletnie inaczej, niz tacy jak ty i ja sobie wyobrazali. Tutaj nie ma miejsca dla romantykow, ziom, zwlaszcza w 2019 roku.

nabierz dystansu do milosci i kobiet, jak najszybciej, nie jestem fanatykiem #redpill i tez nie glosze tych teorii, ale radze poczytac troche (podstawowe informacje wystarcza, nie trzeba sie
  • Odpowiedz
@CiapciakWielki:

Cytowany tekst... tak, byliśmy dla siebie pierwsi. Ale się rozpadło po 9 michach. Nie mogę teraz tego przeżyć.


Tak się zdarza. Szukając takiej dziewicy odrzucisz fajną dziewczynę z historią podobnej do twojej.
Zresztą utrata z kimś dziewictwa nie znaczy, że tworzycie więź na całe życie, jak już zauważyłeś.

A tak serio to nie wiem czemu dziewicy szukasz skoro sam się rozprawiczyłeś ( i według mnie nie wcale po jakimś długim
  • Odpowiedz
@CiapciakWielki: tak serio, szukaj w kościele, ale nie katolickim tylko np. protestanckim, tam więcej zaangażowanych w wiarę ludzi. Chociaż w katolickim tez znajdziesz, ale bardziej na Oazach, scholach itd. Jeżeli nie zamierzasz zostać wierzący, to twoje szanse maleją, tak samo jeśli nie zamierzasz się szybko hajtać. Jeżeli kobieta koło 20tki jest dziewicą to dlatego, że albo czeka do ślubu, albo nie była jeszcze w żadnym poważnym związku. Niby znam 25latki, które
  • Odpowiedz
@kt13: Bardzo mądrze mówisz, prawdziwie. Tylko to są emocje które do mnie przychodzą. Mój idealny świat gdzie pierwsza miłość jest ostatnią się zawalił. Dopada mnie panika i myśli typu: już nigdy nie będziesz pierwszym dla partnerki, nigdy nie oddasz jej siebie od nowa tak jak w pierwszej miłości. To mnie zabija, sprawia że jestem miękki i szukam pocieszenia na wykopie. Ale takie jest życie. Dzięki za Twoje słowa.
  • Odpowiedz