Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Śmieszki śmieszkami ale mi tego dzieciaka mega szkoda, nie jest niczemu winny a będzie cierpiał najwięcej.

Już patrząc po postach na Mirko i plusowanych komentarzach widać, że będzie obiektem kpin i szydzeń przez wygląd i mamusię ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zajete1: za głupotę rodziców zawsze największą cenę płacą dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@DulGukat: płacą bo jakieś dzbany w internecie znalazły sobie ofiarę w postaci niewinnego dziecka. Czy naprawdę głupotą nazywamy tutaj posiadanie przez białą kobietę i czarnego mężczyznę dziecka? Mamy chyba inną definicję głupoty xD zamiast piętnować zachowanie oprawców obarczamy winą ofiary. Obrażanie tego dziecka i jego matki to zwykłe leczenie własnych kompleksów i nie ma dla takiego zachowania żadnego usprawiedliwienia.
@Lucy01: Dziecko z taką mordą nie będzie się podobało większości ludzi, łącznie z tobą. Nie wiem jak inni, ale ja kręcę tu bekę, aby wkurzyć takie inkluzywne osobniki jak ty, co to kserują zachodnią modę na zwalczanie wszelkich objawów krytycyzmu względem innych osób, zwłaszcza na ich cechy przyrodzone. No bo nie można się śmiać z kogoś za coś, co od niego nie zależy, inaczej spaść może na mnie przeraźliwe oskarżenie o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Smjiq6968: dziecko jest pośrednio ofiarą tego konkretnego mema jakby nie było, bo dotyczy jego ojca, który hehe uciekł bo jest czorny a czorni uciekajo hehe
Mi głównie chodzi o to co jest zamieszczane tutaj w komentarzach tj. nazywanie dziecka orkiem itp, wstawianie jakichś przeróbek zdjęcia dziecka.
Dorosła osoba sobie jakoś z tymi "heheszkami" poradzi, ale jak młoda znajdzie kiedyś te komentarze i zdjęcia w necie to może się skończyć źle.