Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #nadetoxie
W piątek przerwałem swój detoks od jakichkolwiek substancji odurzających i po prostu zajarałem gibona z ekipą.
Czy czuje się z tego powodu źle? Trochę
Czy robiłbym taki detoks częściej? Zapewne
Czy coś mi to dało? Myślę że będę miał mniej krzywych faz bo mózg chociaż trochę wrócił do normalnego funkcjonowania.
Szczerze mówiąc było to w #!$%@? trudne żeby zerwać z narkotykami albo chociaż zrobić miesiąc przerwy. W życiu łatwiej się schodzi niż wchodzi ale z dragami jest na odwrót.
Na piątkową noc miałem sobie ogarnąć pigułeczki emki ale los dał że wszyscy od których ogarniam po prostu nie mieli nic na stanie. Nic! Nawet znajomi moich dilerów-a ich jest sporo... Ogólnie jakaś pucha na mieście ostatnio z psychodelikami.
Generalnie rzecz biorąc w czwartek i piątek czułem silne rozdrażnienie że nic nie biorę i po prostu musiałem coś zarzucić. Wszyscy mi mówili że jestem wyjątkowo #!$%@? i... że podobno często mówiłem o jakichkolwiek narkotykach na co sam nie zwróciłem uwagi i osobiście mnie to zdziwiło( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie wiosna się zbliża wielkimi krokami więc za jakiś czas będę mógł sobie brać to i owo. No i bardziej niż pewne jest to że w końcu wleci tak długo oczekiwany kwas( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 1