Wpis z mikrobloga

@Stifmeister: jeśli jesteś bezrobotnym manletem z mordą 0/10 to może tak. W przeciwnym razie w rejonach 30 masz więcej a nawet dużo więcej atencji i zainteresowania od loch niż w rejonach 20lvlu. Ten mem to powinien być „kiedy jesteś samotną lochą po 30 - do wyboru staropanieństwo, manlety zakolaki albo samotne tatuśki” ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Stifmeister: chyba Cię #!$%@?. Gdybym nie miał żony to miałbym od 2 lat po skończeniu 30 takie branie jak nigdy w życiu. Po 30 masz już poukładane w głowie, prace, kase czasami auto mieszkanie i ogólne ogarnięcie w życiu, to Zajebiscie kobieta imponuje.
  • Odpowiedz
@Stifmeister: Jak jesteś biednym i nieatrakcyjnym zakolakiem z co najwyżej przeciętną mordą to może to być prawda. Nie mówiąc o tym, że możesz już być straszliwie zdziczały od braku seksu i kontaktów towarzyskich.
  • Odpowiedz
@Stifmeister: Zalezy wylacznie od tego czy masz dobry wyglad/kase/bajerke czyli tak samo jak w wieku 20 lat. Tak samo kobiety w okolicach 30 o ile sie nie ulały to tak samo moga przebierac w facetach jak w wieku 20 lat. Wbicie 30 lvl nie zmienia magicznie twojego zycia
  • Odpowiedz
@Stifmeister: dodałabym jeszcze 4 strzałkę - "#!$%@? laski", z którymi nie idzie wytrzymać psychicznie, może też wstyd z takimi przed ludźmi się pokazać

i wydaje mi się, że spokojnie można dać 40-kę
w takim wieku człowiek ma już swoje przyzwyczajenia, dziwactwa, trudno się dotrzeć z drugą osobą w takich typowo prozaicznych, życiowych sprawach - tak mi się wydaje
poza tym - mi już by się nie chciało bawić w te całe
  • Odpowiedz
dodałabym jeszcze 4 strzałkę - "#!$%@? laski", z którymi nie idzie wytrzymać psychicznie, może też wstyd z takimi przed ludźmi się pokazać


@MentalCat: Powiedziałbym nawet, że w tym wieku ta 4 strzałka to najliczniejsza grupa
  • Odpowiedz