Wpis z mikrobloga

no i co z nią nie tak jeżeli to katolicyzm? Katolikami byli wszyscy nasi królowie, wszyscy nasi bohatoerowie i poprzedni mężowie stanu. Jak ktoś jest tradycyjnym katolikiem to jest tylko największa zaleta i wartość. Jak ktoś się deklaruje jako tradycyjny katolik to super - bo złodziej nigdy się nie zadeklaruje że jest złodziejem.


BTW katolicyzm to jedyna religia gwarantująca wolność, uczcziwość i moralność. Jeżeli oczywiście ktoś jest katolikiem a nie udaje że nim jest. Dowiedz się trochę więcej na jej temat bo widzę że masz wyprany mózg mainstreamem- 'religia jest fuj fuj bo głosi wartości i promuje dobre zachowania'

#shitwykopsays #bekazkatoli
  • 15
@abaac nie posuwam się do aż takich rzeczy. Generalnie kiedyś byłam katoliczka. Żarliwą. Jeździłam na rekolekcje,śpiewałam w scholi. Znam to środowisko ;) moje dziecko nie będzie miało już nic z tym kościołem wspólnego dopóki samo nie zadecyduje, że chce, a ja uważam się za deistkę. Kontakty z katolikami mocno mi się osłabiły, natomiast wiele mam do czynienia z prawosławnymi i protestantami (zwłaszcza zielonoświątkowcami) i to są ludzie z którymi normalnie się koleguje
@Aldarith: Czytaj i ucz się: 1 księga Samuela 15: "Tak mówi Pan Zastępów: (...) Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci".
@movsd: Jakby konkretnie tu była mowa o dziewicach. Poza tym, niezła manipulacja - wyciągać coś z kontekstu i dawać tym samym obraz całości. Ale zastanowić się, czemu tak, to już za trudne nie?
@Aldarith: A w jakim to kontekście mordowanie dzieci jest moralne? Odnośnie dziewic, księga Liczb 31: "Rzekł Pan do Mojżesza: Pomścij Izraelitów na Madianitach. (...) [Mojżesz instruuje wojsko] Zabijecie wśród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu." Oto słowo pańskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)