Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
Każdy, kto mówi, że w Gdańsku się dobrze żyje powinien wziąć rozpęd i walnąć się w dyńkę.

Ciekawe czemu połowa moich znajomych (a mam ich dużo, bo dokładnie 150 znajomych na Facebooku) uciekła z Trójmiasta do Krakowa i mówi, że to przepaść, na korzyść miasta z Małopolski, oczywiście.

Rok temu sam postanowiłem wybrać się nad morze i, co to dużo mówić - dupy mi nie urwało.

Sklepy spożywcze i budownictwo w takiej Ustce jest wyjęte rodem z czasów słusznie minionych (picrel). Ludzie jacyś tacy nieprzyjemni. Azbest na dachu co drugiego domu. To, że nie ma u was smogu, to nie jest wasza zasługa, to tylko i wyłącznie zasługa korzystnej geolokalizacji i bryzy morskiej.

Wyżej sracie, niż dupę macie.

#krakow #gdansk #polska #truestory
Avijk - Każdy, kto mówi, że w Gdańsku się dobrze żyje powinien wziąć rozpęd i walnąć ...

źródło: comment_mRC1eIZSdFLWtWpI5vFCUQzbo2MQjzFx.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Avijk: #!$%@? porownywac Ustke do Gdanska, o #!$%@? #!$%@?, chlopie zniszczyles system XDDDD

Ustka to miasto turystyczne ktore, zyje tylko w okresie maj-wrzesien, poza tymi miesiacami to dziura zabita dechami. Wiekszosc ludzi zyje tam z turystyki to czego ty sie spodziewasz tam? Marmurów??

btw w kazdym jednym miescie mozesz znalezc takie opuszczone budynki ....
  • Odpowiedz
@Avijk: btw bardzo legitnie brzmi, że 50% twoich wszystkich znajomych (pomijając ze malo prawodpodobne, by wszyscy byli z Gdańska) wyjechało i że akurat wszyscy do Krakowa. Bo w Polsce są tylko dwa miasta. Mistrzostwo swiata.
  • Odpowiedz
@Avijk: Łajka, gdyby ją spytać, prawdopodobnie nie poleca wchodzenia w atmosferę - nieporównywalnie gorzej, niż jechać np. windą do rakiety. Zdumiewające, ponieważ zarówno winda, którą jechała Łajka, jak i atmosfera ziemska znajdują się w tej samej galaktyce.
  • Odpowiedz